Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Predictor iszonyat halvány...

Predictor iszonyat halvány pozi, Gabriel kicsit erősebb pozi, Kék csík még erősebb pozi, X-epil negatív, digitális negatív?

Figyelt kérdés

4 napja késik. Az ovut lh teszt segítségével követtem, így tudom mikor volt. Nem vagyok megrögzött tesztelő, de nagyon nem tudom mi van. Mikor, és milyet lenne érdemes csinálni? Egyik pozi, másik semmi? Ami pozitív az is halványan pozitív, de időn belül?

Teljesen össze vagyok zavarodva mi történik most 😪

Egy nyugtat, anyu mondta neki velem 2 hét késéssel mutatta csak ki. De persze az anyu, és nem én vagyok. Lehet nálam is akár 1 hét késéssel lesz normális pozitív?

Illetve egy olyan kérdésem lenne, ha esetleg kémiai akkor azt meddig mutatja a teszt?

Kérlek segítsetek 🙏

Ha volt már ilyen veled mi lett a vége?

Ha meg kell jönnie, akkor jöjjön végre meg, de így csak örlődök😪


2022. okt. 21. 21:12
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Várj még. A terhesség kapcsán úgy is csak a 7 héten érdemes dokihoz menni, mert akkor lenne szívhang. Várj 1 hetet a nemvárttól, és reggel elsővizeletből tesztelés. Ki kéne nár mutatnia nyilván, de attól nem lesz jobb, ha össze vissza tesztelsz. Várj egy pár napot, ha nem jön meg ismételd meg.
2022. okt. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%

Lh teszt mellett is lehet 1-2 nap eltérés a peteérésed valódi és vélt időpontja között, szóval csak sejteni lehet, hogy mikor volt.


Kérj időpontot 6. Hétre dokihoz, illetve ha bizonytalan vagy, menj el vérvételre, ahol meg tudják nézni számszerűen a hcg-t. Ha két nap alatt duplázódik az érték, akkor minden rendben van.


Az összes tesztre rá van írva,hogy a halvány is pozitív, csak mostanában az anyák hajlamosak azt hinni, hogy a hcg teszt olyan mint az Lh. Pedig nem, az otthoni terhességi vizeletteszt nem alkalmas arra, hogy a hcg mennyiséget mutassa a teszt csík erősségével. Millió dolog befolyásolja, hogy milyen erősségű lesz a csík színe, de a lényegen az erősség semmit sem változtat.


Kémiai terhesség esetén néhány nap késés után pozitív teszt mellett megjön a menstruáció, a teszt erőssége itt sem mérvadó.

2022. okt. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
52%

Szerintem is várj pár napot, inkább 4-et, és tesztelj újra. A helyedben olyat néznék, ami most halvány pozitívat mutatott, mert úgy látni fogod, hogy erősödik-e.


Nekem volt már kémiai terhességem, ha jól emlékszem másfél hét késéssel jött meg a menzeszem. Azt nem tudom, pontosan meddig mutatna még pozitívat a teszt, de gondolom kell 2-3 hét, mire teljesen kiürül a szervezetből a HCG.


Nem mindenkinél termelődik egyenlő mértékben a HCG, valakinél lassabban, másoknál gyorsabban. Talán anyukádnál is ezért mutatta ki több napos késéssel.


Csak mellékesen jegyzem meg: a digitális teszt engem csapott már be. Az a fajta, ami csak annyit ír ki, hogy "Terhes-Nem terhes". A hétszámlálós megbízhatóbb volt.

A Facelle teszt az egyetlen, ami nekem mindig pontosan mutatta a dolgot, az egyszer sem küldött át a palánkon.

2022. okt. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm nektek! Akkor türelemre intem magam, és várok 🥺


Esetleg az számít bármit is, hogy ovutól a nem várt előtti napig mikor leültem nyomodott a petefészkem? Már rendesen zavart, hogy nem tudok rendesen ülni. Aztán bumm 13 nap fájdalmas ülés után egyszerűen ez megszünt. Már kezdtem azt hinni, hogy esetleg nem tudott megrepedni?

Amikor elmúlt elvetettem ezt a fajta ötletet, és azóta normálisan ülök. Ezt se tudom mi lehetett amúgy.

2022. okt. 21. 22:13
 5/8 anonim ***** válasza:
80%

https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teher..


A barinőid már nem írják elégszer hogy tuti pozi? Ahhoz képest meg hogy nem vagy megrögzött tesztelő már 5öt ellőttél 4 nap alatt.

Ha biztos az ovu és ahhoz képest már 4 napja késik, 5ből három teszt halványan pozitív.. háát nem tudom. Persze reménykedni lehet.

2022. okt. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
64%

Nekem 3 nap késésnél olyan erős volt egy 10-es teszt, hogy a szememet kiverte. Előbb jelent meg, mint a kontroll csík. Lh teszttel követtem a dolgokat, szóval onnantól számítva késett 3 napot már. Fixen a 10-esnek már mutatnia kellene.


De amúgy beteg az agyad. Nekünk 11 hónap alatt jött össze a baba, de egyszer sem mentem rá idegileg annyira, hogy azt vizsgáljam hogyan ülök. Wtf?! Nagyon rá vagy erre pörögve, ha azt is nézed, hogy ülsz. Nem csoda, hogy így nem is jön a bébi.

2022. okt. 22. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
34%
digitális negatív akkor a többit csak odaképzeled
2022. okt. 22. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mi újság kérdező? Teszteltél azóta?
2022. okt. 24. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!