Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tart valaki a DPO elején? Jó...

Tart valaki a DPO elején? Jó lenne valakivel beszélgetni, és együtt reménykedni 🥰

Figyelt kérdés

Ma a DPO 3nál tartok. Hivatalosan 17. - ére nem várom, de lehet most kicsúszik plussz 2 nappal a nemvárt,mert később volt az ovum. Igazából második hónap, amikor ovu tesztelek.

Valaki? 🤞🥰



2022. okt. 8. 22:21
 81/97 anonim ***** válasza:
83%

Minden mensim előtt szoktam barnàzni pár napig. Volt korábban hormonsorom és jó is lett. Hát most a hónapban nem jött eddig a barna szörny, a sok negatív teszt ellenére. És itt van csavar, David 10 es teszttel próbálkoztam... Ma is negatív lett. De készült egy predi is, mert irtó gyanús vagyok magamnak. A predi erős 2 csíkos a 12. Dpo-n


Szóval csak ajánlani tudom mindenkinek,hogy a David teszteket dobja el... Még van pár belőle, mindennap lövök egyet, kíváncsi vagyok,mikor lesz halovány derengès rajta.


[link]

2022. okt. 19. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/97 anonim ***** válasza:
100%
Predictort vegyél ez a gabriel sokszor ilyen ok nélkül, de 14.napon már az is jobban mutatja. Még a xepil teszt megbízható
2022. okt. 19. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/97 anonim ***** válasza:
48%
Kérdező mi a helyzet?
2022. okt. 20. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/97 A kérdező kommentje:
Predit holnap csinálok, rendeltem olcsóbban, mint a drogériákban, és holnap érkezik. Csináltam reggel egy ilyen neve nincset, negatív lett. Mensi sehol, de még csak tünete sincs, hogy meg akarna jönni. Várok, nem tudok többet. De az tény, hogy ez a helyzet az idegeimen táncol.
2022. okt. 20. 14:13
 85/97 anonim ***** válasza:
33%

Szombatra nem várom,hétfőn 9 dpon teszteltem először halványat,a mai már egész szép 😊 többiek,nálatok mi ujság?

A

2022. okt. 20. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/97 A kérdező kommentje:

Gratulálok A! ❤️


Nekem ilyen a mai:

[link]



Már van két tesztem, ami ilyen halványka, de ott van! Holnap megjön a predi, és kiderül a titok nálam is🤞

2022. okt. 20. 20:16
 87/97 A kérdező kommentje:
Amúgy élőben rózsaszínebb, nem szürke. De a kép nem adja vissza.. 😖
2022. okt. 20. 20:18
 88/97 anonim ***** válasza:
19%
Köszönöm 😊 mikorra nem várod?
2022. okt. 21. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/97 anonim ***** válasza:
53%

[link]


A lepontozni járóknak . Nem tudom mi olyan hihetetlen 9 dpoban.

A 😘

2022. okt. 21. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/97 A kérdező kommentje:
Két napja késik, de viccet űznek velem a tesztek. Csináltam predit azonnal láthatóan kijött egy nagyon halvány második vonal, majd hogy is mondjam ahogy telt az idő még halványabb lett, de ott maradt. Hajnalban csináltam egy kék csík nevű tesztet, azon nagyon szépen látható. Hány naponta emelkedik a hcg? Kedves utolsó neked gyönyörűen emelkedtek napról napra, nekem 2 nap alatt ugyanolyan halvány bármelyik tesztem 😩
2022. okt. 21. 13:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!