Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet gond ? Mik a jelek ?

Lehet gond ? Mik a jelek ?

Figyelt kérdés

Napokóta derékfájással küzdöm. 5 napja késik a menstruációm. Barátommal mindig védekeztünk ráadásul most teszteltem is és negatív.

Akkor nem értem mik ezek a tünetek...menstruáció előtt nekem sosem fájt a derekam



2022. okt. 25. 10:32
 1/6 anonim ***** válasza:
77%
Bocs, de arra gondoltál már hogy a derékfájást kb. 50 különböző dolog okozhatja? Ha védekeztetek (mármint óvszer, tabi stb. - a megszakítás nem védekezés csak hazárdjáték) és még a teszt is negatív akkor nem vagy terhes.
2022. okt. 25. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
62%
Terhes vagy
2022. okt. 25. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ezt miből gondolod ?
2022. okt. 25. 14:01
 4/6 anonim ***** válasza:
77%

Iróniának szánta...mert alapból hülye kérdés. Terhes nem vagy, hoszen negatív a teszted. Hogy mitől fáj a derekad azt meg senki nem tudja megmondani. Kb kérdezhetted volna azt is, hogy miért fáj a bokád.


Értelmetlen volt a kérdés ezért kaptál ilyen "értelmes" választ. Bár, ha nem értetted a válaszolót, akkor nincs is miről beszélni.


Egy fix, terhes nem vagy.

2022. okt. 25. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
48%

4es kerdezo te is valami nagyon buta ember lehetsz aki itt név nelkul nagy képű. Ha pl korai terhesség 12-14 napig a teszt se mutatja.Ha olyan tesztet veszel ami kimutatja ha par napos az se biztos. Sok nőnek a teszt nem mutatja ki hanem a vervetel amit a doki csinal

De a kerdezonek irom fixen nem vagy terhes es ne stresszelj ra mert akkor késhet sot el is maradhat

2022. okt. 25. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem mutatta 10.dpo-n.... ovu biztos tudattal legkésőbb nem várt napján pozi lesz bármilyen teszt. A 10-es szépen a 25-ös meg halványan... ehez nem kell agysebésznek lenni. 5 napos késésnél negatív teszt, nem terhesség.


Dereka meg fájhat akármitől, de a legvalószínűbb, hogy mensi előjele.


A kérdező kérdése egyszerűen furcsa.... nem is a teherbeesés kategóriába tartozik, nem csoda ha ilyen válaszok érkeznek.

2022. okt. 25. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!