Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ezek azok a jelek amiket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek azok a jelek amiket sokan mondanak? Vagy mégse? Ha netán elhívnám akkor is lenne egy nagyobb gond.

Figyelt kérdés

Helo, na szóval van egy lány az osztályba, aki sokszor néz engem, egyszer elmentünk az osztállyal egy előadásra, előttem ült, hátranézett és rám mosolygott. Na a problémák:

1.: nincs elég vér a pucámban, amit még ront, hogy kb minden menőbb (osztálytárs) fiúval(kb 4) lenyom egy ölelést amikor bejön az iskolába.


2.: ha odáig jutnék, hogy elhívnám akkor az a nagy probléma, hogy epilepsziás vagyok tehát szigorúan 10kor ágyba kell mennem, hogy legyen esélyem kinőni. és így nem nagyon tudom, hogy van-e esély normális randira, ha nekem kb 9-féltíz körül el kell indulnom :S 15F


2012. okt. 15. 18:59
 1/1 anonim ***** válasza:
igen
2012. okt. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!