Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 10 napja késik, nagyon sokat...

10 napja késik, nagyon sokat járok wcre, sokkal többet eszem, a tesztem 7 nap késésnél negatív. Pár napja barnázok, de nagyon enyhén, és nem adja jelét, hogy meg akarna jönni. Mi történik vajon?

Figyelt kérdés

Mikor lenne érdemes újra tesztelni? Mikor lenne érdemes orvoshoz fordulni?

Soha nem tapasztaltam még ilyet. Első babánk l? enne, ha sikerült esetleg, és nagyon várjuk.


2022. okt. 28. 22:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg nem vagy terhes, ha a teszt negatív. Ennyi idő után már erős pozitívnak kellene lennie. A panaszokat hormon probléma okozza. Előfordulhat, hogy peteérésed sem volt. Érdemes lenne minél hamarabb orvoshoz fordulni.
2022. okt. 28. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nem kell tesztelned, nem vagy terhes. 7 napos kesesnel mar azert leesne a masodik csik, annyira pozitiv lenne.

Barnazol, meg fog jonni.

Ha mar egy ideje nem jon ossze a baba, akkor elmennek orvoshoz, persze.

2022. okt. 28. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Ez a második hónapunk csak, szóval időben ez még normális, ha nem jött össze. De a barnázás nagyon enyhe, és rettentő sűrűn járok wcre. Fél óránként - óránként. A papíron nem jelenik meg, csak a nap folyamán a tisztaságin látom. Soha nem volt még barnázásom, szóval ennek utána olvastam mi lehet az oka. Az egyetlen, ami zavar, hogy ennyit járok wc-re. Amúgy is sűrűn járok, na de nem ennyire 😳 fel szerintem nem fáztam, mert mindigis ügyeltem erre. Nem tudom mi okozhatja.
2022. okt. 28. 22:46
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Vagy felfaztal vagy ez mar psziches :)
2022. okt. 28. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Bármi is legyen az, csak legyen vége, mert most is dolgozom, és már kellemetlen, hogy ennyit kijárok 😅 Egyszer a lenti, egyszer a fenti mosdóba vagyok kénytelen menni, hogy ne nézzenek már bolondnak mit mászkálok.
2022. okt. 28. 22:52
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Mielőtt megj{n vizet tart vissza a szervezet, lehet magjön és ezért jársz gyakran wcre
2022. okt. 28. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Na ezt nem tudtam! Akkor valószínűleg ez az oka. Köszönöm
2022. okt. 28. 23:33
 8/11 anonim ***** válasza:
76%

Ha utána olvastál, akkor a kérdésed már nem aktuális.


Ha a petesejt nem termékenyült meg, akkor a progeszteron szint leesik. Terhesség alatt a progeszteron nő, a méhlepény kialakulásáig ez a hormon tartja meg a terhességet. Azonban, ha a szintje leesik, akkor jelenik meg pecsételés / barnázás, melyet követően nem sokkal a méhnyálkahártya le fog válni. Ez nem terhes tünet, ahogyan a gyakori vizelés sem. Gyakori vizelés a 3.trimeszterben van, amikor a baba nyomkodja a hólyagot.

2022. okt. 29. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Hasonló cipőben járok mint, te. 1 hete késik, pár napja barnázok is. Az elején azt hittük h terhes vagyok, mert én is többet jártam wc-re, az étvágyam is megnőtt. Sajnos negatív lett a tesztem, úh valószínű hormonjaimmal van gond. Neked azóta kiderült valami?
2022. nov. 3. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Szia! Igen nekem tegnap megjött. Kerek 2 hét késéssel. Az idegeimen táncolt már.
2022. nov. 3. 18:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!