Mi történik velem?

Figyelt kérdés
Rendszertelen a menstruációm így arra nem tudok támaszkodni. Inzulinrezisztens vagyok. Próbálkozunk babóval. Most vettem tesztet mert úgy éreztem valami nem oké. 4 napja csináltam 2 tesztet nem reggeli pisiből azok halvány csíkosak lettek. Ma csináltam reggel 1-et az negatív lett. Utánna később csináltam megint kettőt 8 óra után azok megint halvány csíkosak lettek. Időpontot dokihoz holnap tudok kérni, legközelebb december közepére. Terhes lennék? De akkor reggeliből miért mutatott negatívat? 4 nap elteltével viszont nem erősödött a csík sem. De azért kivehető. Mindent az útmutató által csináltam.

2021. nov. 14. 09:22
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:
A rendszertelen menstruációval voltam orvosnál. Azt mondta fogyjon kellene. Fogytam is 18 kg-t. Mióta elkezdtem azóta 3 hónapja az életmódváltást egyszer megvolt rendesen. Aztán egy hónapig semmi. Legutóbb 6 napig éppen csak barna volt.
2021. nov. 14. 09:25
 2/26 anonim ***** válasza:
38%
Fel tudod tölteni a tesztet?
2021. nov. 14. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 babyboom567 ***** válasza:
66%
Menj nőgyógyászati ambulanciára holnap reggel.Csak a sorodat kell ott kivárni, és megvizsgálnak.Megmondod, hogy IR-es vagy és halvány pozitiv a teszted.
2021. nov. 14. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
Ha időn túl fényképezi le, azon nincs mit nézegetni.
2021. nov. 14. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
Ha halvány a tesztje, akkor a doki sem fog még látni semmit.
2021. nov. 14. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
2021. nov. 14. 09:48
 7/26 A kérdező kommentje:
Mindegyik ilyen lett ami halvány. Ez frissen fotózott! Szabad szemmel jobban látszik.
2021. nov. 14. 09:49
 8/26 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló! Pont ezért nem tudom hogy most mi a francvan. Mert ha túl kicsi akkor meg semmit nem tud mondani.
2021. nov. 14. 09:50
 9/26 anonim ***** válasza:

Szia lehet tudni h milyen tesztek?

Én megpróbálnék egy 10es tesztet reggeliből(facelle,predictor)

2021. nov. 14. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:

Sztem ez megfelel egy kb 1 nappal mensi előtti halvány pozitív tesztnek. Tehát 2-3nap múlva, már kb késni fog akkor kell, hogy látszódjon erősödés. Nekem 11.dpotól 15. Dpoig nem erősödtek.


Kb leghamarabb két hét múlva mehetsz dokihoz.


Legjobbakat kívánom, ez bizony egyébként egyértelmű pozi és, ha még nem késik(ugye a teszt halványsága erre enged következtetni) akkor érthető, hogy közte volt negatív teszt is, hiszen kevés a hcg, elég, ha épp többet ittál vagy többet pisiltél.

2021. nov. 14. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!