Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Dr. Molnár Balázsról milyen...

Dr. Molnár Balázsról milyen tapasztalataitok vannak? (nyiregy)

Figyelt kérdés
2010. szept. 28. 14:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Én azt halottam,jó doki.Ha ajánlhatok,akkor Dr.Adorján Gusztávot ajánlom,kitűnő orvos,emoatikus,figyelmes,normális.
2010. okt. 10. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm kedves vagy.
2010. okt. 11. 14:21
 3/4 anonim ***** válasza:
A tesóm nála szült. Ő nagyon meg volt elégedve vele. Én viszont voltam hozzá, hogy nem jön a baba és még egy vérvételt sem kért egy év próbálkozás után. Amugy lehet jó szülész, mert olyan téren lelkiismeretesebb a tesóm szerint. Kinek, ki a jó, egyéne válogatja.
2010. okt. 11. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én is hozzá járok. De nekem már az elején kérte a vérvételt. Mielőtt bele kezdtünk volna a bab projektbe. Sajnos most novemberben lesz egy éve, hogy nekünk sem sikerül. De azt mondta ne idegeskedjünk és februárban vár, ha addig nem jönne össze. Utána kezdünk valamit. Remélem nem küld máshoz.
2010. okt. 12. 10:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!