Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit lehet tenni annak érdekébe...

Mit lehet tenni annak érdekében hogy fiú legyen a baba?

Figyelt kérdés
28 éves nő vagyok,és a párommal elkezdtük tervezni a babát,azt mondta neki mindegy a neme,nekem viszont nem!Én mindenféleképpen fiút akarok!Egy lány hisztis,síros,meg hát vannak további gondok is.Fiúcskát akarok nagyon nagyon,lehet,hogy örültnek néztek,de nem vagyok az,én már 13 éves korom óta arról álmodtam,hogy nekem ha egyszer lesz egy kisbabám,fiúnak kell lennie!Már a nevét is eldöntöttem akkor!Azt hallottam,hogy sok almát kell enni,szex előtt mindkettőnknek kell inni egy jó erős feketét,de további trükköket mondjatok légyszi!Normális válaszokat,légyszi!

2017. jún. 20. 16:44
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
89%
Orokbefogadsz egyet.
2017. jún. 20. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim válasza:
16%
Neten írd be a keresőbe.Én is olvastam róla csak már nem emlékszem rá.Amire emlékszem hogy tán a fiu a gyorsabb és hogy mensesz előtti napokba kell próbálkozni de mondom nézz utána..sok sikert.Írj ha nem találtál rá akkor kikeresem és belinkelem.
2017. jún. 20. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
86%

Én is mindig fiút akartam. Most próbálkozunk, de azért ezt kicsit túlzásnak tartom hogy valakinek mindenképp az adott nem kelljen. Fiút szeretnék jobban, de a kislánynak is nagyon örülnék.

Ez a kávé ivás meg alma evés pedig hatalmas baromságok...

Esetleg annyiban lehet "hozzásegíteni" hogy pont a peteéréskor magasabb az esély a fiúra, mert az Y kromoszómájú ondósejtek gyorsabban mozognak. Bár erre sincs garancia, mert engem pont ilyenkor hoztak össze, és lány lettem.

Ha ennyire csak a fiú kell neked, akkor lehet hoy még nem állsz készen az anyaságra egyáltalán.

2017. jún. 20. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 Andizsuzsi ***** válasza:
82%

"Azt hallottam,hogy sok almát kell enni,szex előtt mindkettőnknek kell inni"


Kukacosat:) de komolyan, kinek kell sok almát enni? Mennyi a sok? Mit csinál az alma?

Ha mindenképpen fiút akarsz akkor elmész egy magánklinikára, ők kiválogatják neked a fiúcskákat. Azért két fiú anyjaként bátran állíthatom, a hiszti nevelés és nem a gyerek nemében a kérdése. A "további gondok" szintén.

2017. jún. 20. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
85%
fiam van és hisztisebb meg akaratosabb mint az összes lány akit ismerek. neked még nem való gyerek ilyen hozzáállással.
2017. jún. 20. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
90%
A játékboltokban nagyon pofás fiúcskák vannak. A leírásod alapján hús-vér gyerekben még ne gondolkodj...
2017. jún. 20. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem ilyen hozzáállással inkább ne szülj még. Egyébként óvónő vagyok és szívesen elmesélem, hogy a fiúk sokkal hisztisebbek, mint a lányok.
2017. jún. 20. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
84%

28 vagy, kb 13 eves szinten.... szerinted az alma v a kv mivel hatna ki erre? Ennyi erovel ugord at a kuszobot hatrafele 3x, es skandald hogy him , him, hurra!! .....

amugy meg a fiuval is lehet gond, o is lehet hisztis, akaratos, rossz tanulo, lehet problema vele is 100.

2017. jún. 20. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
82%

Èn is így voltam vele, erre természetesen lányom lett! A második lett fiú, de semmit sem csináltunk másként..

Egyèbként annak ellenére, hogy mennyire kizártam a lány lehetőségét 'tudatlanul', második gyereknek is lányt szerettem volna már.. Szivat az ég hogy ne válogasson az ember :D

Amúgy ha hiszed, ha nem, ha már megszületik és mégis lány, nem fog érdekelni.

Az meg hogy a lányok hisztisek és sírósak.. a fiúk is :'D sőt, ők még verekedősebbek is, így mégtöbb fejfájást okoznak XD

2017. jún. 20. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
96%
En is kiskorom ota fius anyukanak kepzeltem el magam. Mikor terhes lettem akkor is inkabb a fiuban remenykedtem. Lanyom lett. 2-3 hetig kicsit le voltam torve, de utana olyan boldogan mentem cuki habos-babos ruhakat venni neki. Megsugom neked, hogy 2 vagy 3, sőt 100 kisfiura sem cserelnem le az egy szem lanyom, legyen az akarmilyen. Valojaban, valahol a lelkem melyen megereztem mar mikor teherbe estem, hogy kislany.
2017. jún. 20. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!