Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 6. dpo émelygés? hogyan?

6. dpo émelygés? hogyan?

Figyelt kérdés

Teljesen olyan émelygésem van tegnap óta, mint amikor először voltam terhes. Más volt így amikor terhes lett hogy ilyen korán émelygett?

(Tisztában vagyok vele hogy ilyenkor még egy be nem ágyazódott blasztociszta úszkálHAT a méhemben, ha sikerült a megtermékenyítés... tudom hogy ez szinte lehetetlen, hogy amiatt legyen ez, de na, motoszkál bennem ez a dolog...)

egyéb "tünet" még az, hogy teljesen száraz vagyok ovu óta. mindig krémes folyásom szokott lenni a ciklusaimban ovu-menzesz között.


2022. nov. 3. 14:06
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem te is tudod, hogy nem amiatt van... 🙄


Vagy vársz valami megerősítést? Akkor viszont, igen terhes vagy. 🤦

2022. nov. 3. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 A kérdező kommentje:
nem megerősítést vártam, sem lekezelő választ, csak kérdeztem, hogy más volt e hasonlóképp ilyen korai fázisban, és terhes is lett abban a ciklusban.
2022. nov. 3. 15:19
 3/35 anonim ***** válasza:
24%
Én is most vagyok 5.,6 dpo napon elem a ciccieim iszonyatosan fájnak.
2022. nov. 3. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 A kérdező kommentje:
szoritok kedves 3as 😊
2022. nov. 3. 15:51
 5/35 anonim ***** válasza:
63%

Azt gondolom lanyok, hogy az ember ebbe baromira bele tud orulni es ezerrel figyeli a testet, minden apro kis szarsagot eszrevesz, ami amugy tok jelentektelen es/ vagy mar psziches.


Tudom, en is belebolondultam ebbe az egeszbe, vegul nekunk osszejott a baba, de kicsit elvesztettem en is az eszem, ahogy itt sokan masok is.

Nem szabad ezt, keresni kell egy uj hobbit vagy valami uj projektet, ami lefoglal. Mar ha ki vagytok vizsgalva es nincs szervi gond.

Amugy 2 ev utan egy teljes hazfelujitas kellos kozepen jott nekunk ossze a bébi 🙈

2022. nov. 3. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
53%
Nem szerettem volna lekezelő lenni, de mindenbe bele van magyarázva, hogy ez bizony annak a tünete. Igaza van az utolsónak, valami elfoglaltságot keress, ne ezen kattogj mert nem segít a dolgon. Szíved legmélyén vágyj rá, reménykedj, de ne lohold bele magad. Szerényen várd ezt a kis áldást. Jönni fog, ha jönnie kell. Neküno az első hónapban jött. Sok sikert kívánok!
2022. nov. 3. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
75%
Ha valaki 6. dpo-n émelygett és terhes is lett, ott ez véletlen, nincs összefüggés.
2022. nov. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
3as vagyok én is neked szurkolok
2022. nov. 3. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
3as vagyok nekem lett egy halvány pozitív tesztem ma hogy kell ide fel tölteni képet?
2022. nov. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 A kérdező kommentje:
Ma reggel 10. dpon pozitív lett a tesztem! :)
2022. nov. 7. 09:05
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!