Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 6. dpo émelygés? hogyan?

6. dpo émelygés? hogyan?

Figyelt kérdés

Teljesen olyan émelygésem van tegnap óta, mint amikor először voltam terhes. Más volt így amikor terhes lett hogy ilyen korán émelygett?

(Tisztában vagyok vele hogy ilyenkor még egy be nem ágyazódott blasztociszta úszkálHAT a méhemben, ha sikerült a megtermékenyítés... tudom hogy ez szinte lehetetlen, hogy amiatt legyen ez, de na, motoszkál bennem ez a dolog...)

egyéb "tünet" még az, hogy teljesen száraz vagyok ovu óta. mindig krémes folyásom szokott lenni a ciklusaimban ovu-menzesz között.


2022. nov. 3. 14:06
1 2 3 4
 31/35 A kérdező kommentje:
Engem is berendelt a dokim hétfőre. Bár sztem még nem fog látni semmit ha minden igaz 4+3 leszek akkor.
2022. nov. 11. 15:46
 32/35 anonim ***** válasza:
Kérdező mi a helyzet? Nekem csak kémiai lett
2022. nov. 18. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 A kérdező kommentje:

sajnalom!

én szuperül megvagyok köszönöm, szerencsere “csak” az extrém fáradtság a tünetem, mint az első terhességemnél. (remelem igy is marad) hétfőn megyek dokihoz

2022. nov. 19. 08:04
 34/35 anonim ***** válasza:
Mi a helyzet?
2022. nov. 25. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 A kérdező kommentje:
minden rendben van köszönöm, doki mindent rendben talalt, 3 het mulva kontroll
2022. nov. 25. 16:11
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!