Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Életem első furcsa menstruáció...

Életem első furcsa menstruációja. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

Késett 12 napot, majd első nap megindult, de az napra annyi is volt. Második harmadik nap normális volt, erősségre mennyiségre, ahogy szokott. Negyedik nap szinte csak barnáztam, és kevés mennyiség volt. Ötödik nap már nem is volt semmi.

Nekem 5 napos volt eddig mindig. Soha nem előzte meg barnázás, és soha nem barnáztam a végén sem.

Ez hormon borulás lehet?

Vagy lehet csak most volt ilyen, és ne foglalkozzak vele?

Amint elkezdtünk próbálkozni a babával 2.hónapban volt ez a furcsa menzesz.

Progi hiány lehet?

Kell ezzel foglalkoznom most?

Köszönöm előre is a válaszokat

28 éves vagyok, szóval javában be van már állva.


2022. nov. 6. 12:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Teszt?
2022. nov. 6. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Negatív lett, ma hajnalban csináltam egyet. Ezért is gondolom, hogy felborultak talán a a hormonok.
2022. nov. 6. 12:52
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy ebben a hónapban nem volt peteérésed. Erre utal a vérzés mennyisége és minősége is.

Ha következő hónapban sem jön meg rendesen, kimarad, és nem vagy terhes, akkor menj el orvoshoz, addig viszont nem érdemes vele foglalkozni. Előfordul az ilyesmi.

2022. nov. 6. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!