Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Clearblue digitális teszt...

Clearblue digitális teszt mutatna már valamit ?

Figyelt kérdés
Csütörtökön esti vizeletbol lett alig látható halvány második csíkom 10es érzékenységű teszten, másnap délelőtt hajszállal erősebb, ma pedig jol kivehető de még mindíg halvány csíkocska. Mind a 3 ugyan olyan teszt. Össze vissza jött meg a vérzésem ezért kiváncsi lennék Clearblue digitális tesztre a hetszámláló miatt ..viszont 5000 forintért vannak bennem ketségek ,hogy a 25ös érzékenysége miatt nem fog meg semmit jelezni.. van valakinek tapasztalata vele hasonlo helyzetben?

2022. nov. 7. 06:59
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Ha ilyen halvány 1-2 hetet fog írni
2022. nov. 7. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Első vagyok, gratu ez bizony baba💚
2022. nov. 7. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Igen .. 1-2 hetet ir .. 😊

Koszonom a valaszokat. Kedves #10es ..augusztus 31 volt a menses elso napja ..szeptember 5 volt az utolso nap es azota semmi. 😊

2022. nov. 7. 11:01
 14/17 anonim ***** válasza:
71%

A digitális teszt hétszámlálója messze van a pontostól. Alapvető, hogy 1-2 hetes terhesség nincs,hiszen a fogantatáskor számítasz 1-2 hetesnek, amikor még nem is vagy terhes.

Ilyen halvány tesztnél kb 2-3 het múlvára kérj időpontot dokihoz

2022. nov. 7. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Nem a terhessegi heteket mutatja kerdezo, olvasd el kerlek a leirasat!


Ezert felesleges is volt megvenni :D

2022. nov. 7. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Tudom,tisztaba vagyok vele ,hogy nem a terhességi heteket mutatja..en sem arra voltam kivancsi hanem a korulbeluli fogantatasra. Lehet ,hogy sokaknak ez vicces,hogy valaki ilyeneken lovagol de van nagyon sok olyan no aki sok sok probalkozas utan es tobbszoros vetelesek utan mar ettol is nagyon boldog ha csak egy kis remeny is van a dologra.(igen,en is ilyen vagyok..😉)
2022. nov. 7. 21:41
 17/17 anonim ***** válasza:
Mikor volt az aktus kedves kérdező ? Kiváncsi volnék, hogy mi miatt mutatta ki ennyire későn a teszt ? Ez egy kis reményt bennem is felkeltett.
2022. nov. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!