Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges, hogy valaki...

Lehetséges, hogy valaki "megérzi" a terhességet?

Figyelt kérdés
Nem a klasszikus pms tünetekre gondolok, amire rá lehet fogni, hogy terhes tünet. Hanem inkább arra vagyok kíváncsi, hogy volt-e valakinek ilyen spirituális élménye, "női megérzése" ezzel kapcsolatban.
2022. nov. 8. 14:18
 1/4 anonim ***** válasza:
92%
Őszintén, szerintem a legtöbb nőnek, nekem is, aki babát szeretne/szeretett volna, biztos volt olyan megérzése, hogy na most tuti sikerült, és mivel 50-50% az esély, sokaknál be is jött. Ez pont ugyan olyan, mint a népi hiedelmek a baba nemével kapcsolatban.
2022. nov. 8. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
82%

2x lettem terhes,de 1x nem éreztem meg, hogy na, most ez az a hónap.

Viszont barátnőm mind a 2x "megérezte".


Első gyereknél szó szerint senkinek nem beszéltünk róla, hogy belevágtunk. 2.hónapnál jártunk, mikor barátnőm egy akkor kitett képem alá odaírta,higy csak nem jön a baba?! Mondom, nem tudott a próbálkozásunkról. Rá 5 napra pozitív tesztem lett.


2.gyereknél is ő érezte meg. 4.próbálkozós hónapnál jártunk, még 1 hetem volt a nemvártig.

Boltban voltunk, mondja mostmár vesz nekem egy babaruhát,erz ez a hónap az a hónap lesz. Én tök éreztem, h meg fog jönni.

Hát megint bejött neki, és nem jött meg

2022. nov. 8. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig amikor azt mondta na most tuti, akkor 1x sem, de amikor biztos voltam abban, hogy most nem sikerült akkor lett + tesztem
2022. nov. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
63%

Fura de 2017 májusában egy koncerten voltam Bécsben..a kdedvenc együttesem koncertje

A tombolás közepette átfutott az agyamon, hogy többször mostanában nem lesz ilyen, mert anya leszek..

Erre rá 2 hétre pozitívat teszteltem, már 9 hetes terhes voltam, de nem volt szó szerint semmi tünetem, ezért nem is tudtam, menzeszem rendszertelem volt világ életemben, így ha egy hónap kimaradt nem rohantam tesztelni

2022. nov. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!