Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez szerintetek jót jelent? 11...

Ez szerintetek jót jelent? 11.dpo és majdnem, hogy pozitív az LH teszt. Szerintetek érdemes holnap reggel egy HCG tesztet megcsinálni? Köszönöm mindenki válaszát. :)

Figyelt kérdés

[link]


Igen, tudom, hogy ez nem a HCG-t nézi, és türelem.


10hónapja várjuk a babát, és januárban akarunk menni kivizsgálásra,ha addig nem jön.


De úgy döntöttünk, hogy egy teljes hónapot végig LH tesztelünk.


Egyébként, szédülések jönnek rám, néha rövidebb hányinger, és nagyon látszanak az erek a cickoimon.



2022. nov. 10. 22:01
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Csináltál hcg tesztet?
2022. nov. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
0%

Csinàlj

Mert 100 hogy pozitìv lesz

2022. nov. 13. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Sziasztok,


Nem hagylak titeket válasz nélkül, csak dolgoztam azóta mindennap, köszönöm mindenkinek aki válaszolt.:)


12.dpo reggel csináltam HCG tesztet, egyértelmű negatív volt és már aznap délután véreztem is picit és azóta menstruálok.


Új hónap, új esély. És mostmár tudom, hogy LH szint nem számít és bármikor felugrik. :)

2022. nov. 14. 15:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!