Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez megint Predictor “becsapás”?

Ez megint Predictor “becsapás”?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

2 csík

Élőben egyértelmű, nekem sosem volt ilyen, de nem vagyok nagy tesztelő, viszont itt látok hasonlóakat negatív eredménnyel.


Mensim mostanában nem pontos.

22-25 napos ( tudom, kicsit rövid)


22. Napnál vagyok.


[link]



#teszt #Tudomhogyutáljàtok #Egycsíkkétcsík #Tudokszámolni
2022. nov. 11. 05:49
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
87%

Én ezt negatívnak mondanám. Mert bár látom a "2.csíkot",nem látom hogy színe lenne úgyhogy az szerintem csak a reagens helye.

De kívánom hogy ne legyen igazam.

2022. nov. 11. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
56%

Nem tudom élőben hogy lehet egyértelmű..

1értelmű az, ahol nem kell közönség segítség.


Én totál negatívnak látom.

2022. nov. 11. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
32%

Gondolom te tetted ki azt is, hogy nyálgyűlés tüneted van, és terhes vagy e emiatt a tünet miatt. Drága Jó Isten gyere le... 😂


Ne örülj, ez egyenlőre negatív. Várd ki azt a szerencsétlen napot, amikorra nem várod. Akkor, vagy utána tesztelj. 🤦

2022. nov. 11. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

3

Nem

Nem tudom milyen kérdésről van szó


De azt tudom, hogy egy korábbi tesztelővel azonos napon esedékes kb a mensink ( ott válaszoltam is)



Nekem amiatt fura, mert soha egy szellemcsíkot nem láttam mèg élőben.


Nyilván kiderül majd, ha nem jön meg…oka volt, hogy most és nem 3 nap múlva teszteltem..

2022. nov. 11. 06:57
 5/22 A kérdező kommentje:
3. Elvileg a rövidebb ciklusaimnál mai az a nap!
2022. nov. 11. 06:57
 6/22 anonim ***** válasza:
69%

Ha ahogy felszívódott láttad rajta, és nem 5-10 percel utána nézted akkor ez nem szellem.

Holnap ha csinálsz még egyett erősödnie kell ha baba van

2022. nov. 11. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
63%
Vegyél egy digitális ClearBlue tesztet.
2022. nov. 11. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
24%
Ne vegyél digitálisat, a Predictor sokkal érzékenyebb. A digitális még lehet ki sem mutatna semmit, akkor csináld meg inkább, ha lesz ennél erősebb. Nekem még sosem volt amúgy a Predi szellemcsíkos, pedig jópárat ellőttem. Második csík csak akkor volt rajta, amikor terhes voltam. Nézd meg 2 nap múlva ugyanezzel.
2022. nov. 11. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
68%
Nekem a digitális mutatta ki menstruáció előtt..
2022. nov. 11. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
53%
Szia. Nekem is ugyan ilyen letr tegnao a predi. Mellette van még 3halvany,de a preditol erisebb pozi pregnasens 10es tesztem
2022. nov. 11. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!