Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az ovu után meddig esélyes...

Az ovu után meddig esélyes még együtt lenni? Aktus után meddig érdemes feküdni?

Figyelt kérdés
2010. szept. 29. 11:25
 1/3 anonim válasza:
A petesejt 1 napig él, aztán szétesik. Szerintem nem a fekvésen múlik a termékenység, bár, állítólag lehet segíteni a gravitáció leküzdésében. De szerintem jobb ha megdolgoztatod a kis sejteket, hogy tényleg az arra érdemes fusson be.
2010. szept. 29. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ovu napján, utána már nincs túl sok esély. egy órát ajánlatos feküdni hason, vagy párnával a popsi alatt. de legjobb, ha reggelig fel se kelsz
2010. szept. 29. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
én feküdni fogok az együttlétek után, viszont ilyeneket többet nem fogok játszani, hogy gyertyaállás meg minden marhaság, mert hiába csináltam, tettem meg mindent, nem jött a baba, úgyhogy én már leszarom az egészet. max vezetek hőgörbét, hogy tudjam hogy állok, meg mikor vagyok termékeny, talán még iszok egy kis palástfüvet, azt ennyi, de nem fogok ilyen tornagyakorlatokat végezni, ha jönni akar a baba, anélkül is jönni fog, amikor nem is számítok majd rá.
2010. szept. 29. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!