Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pozitív vagy negatív ez a...

Pozitív vagy negatív ez a teszt? DPO 8

Figyelt kérdés
[link]
2022. nov. 14. 12:51
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/75 anonim ***** válasza:
79%

Sajnos úgy éreztem h többször kell, mert egyesek nem értik hogy nincs olyan h INDOKOLT 8 dpon tesztelni!

Általában a progi pótlás kell szlogennel jönnek ilyenkor.

Nem is állítottam. h én vok az egyedüli.

Sőt valóban sokan jártak már így. Mégsem hülyülünk meg és keresünk tüneteket, meg tesztelünk már szex után pár nappal

2022. nov. 15. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/75 A kérdező kommentje:

De téged amúgy mit zavar ki mit csinál?

Baromi unalmas életed lehet ha itt lógsz állandóan és valakivel ennyire veszekedni akarsz.

2022. nov. 15. 17:40
 63/75 A kérdező kommentje:
Hogy*
2022. nov. 15. 17:44
 64/75 A kérdező kommentje:
Meg ahhoz,hogy te vetéltél mi köze van annak,hogy valaki tesztel?
2022. nov. 15. 17:47
 65/75 anonim ***** válasza:
77%

Te miért teszel fel olyan kérdést, amire nyiván nem fog neked tetsző válasz születni?

Miért zavar hogy a válaszolók többsége vitatja az értelmi szintedet (mert nem tudsz egy tesztet leolvasni)?

Neked pont ugyan ilyen unalmas életed lehet, mert válaszolsz mindig 😁

2022. nov. 15. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/75 A kérdező kommentje:

Nyilván válaszolok mert az én kérdésem.

Te pedig nem válaszolsz nekem.

Mert feltűnési és bizonyítási kényszered van amit a való életben nem tudsz kiélni mert a kutya nem hallgat meg.

Itt, egy anonim oldalon viszont felelősség és következmények nélkül okoskodhatsz és többnek érezheted magad egy random nőnél aki gyereket akar azzal,hogy 5x elmondod,hogy elvetéltél. :)

2022. nov. 15. 17:53
 67/75 anonim ***** válasza:
28%

Kérdező

Itt sok ilyen okoskodó ,unatkozó nő van akit otthon elnyomnak és itt éli ki magát!

Ha pozi ha nega egy teszt ők akkor is jönnek kötekedni!

Tesztelj reggel már látszódni kell ha pozi!

2022. nov. 15. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/75 anonim ***** válasza:
62%

Nem kell túlzásokba esni. 2x írtam le. Látom a matek nem az erősséged (se a csíkokat nem tudod megszámolni se ezt)

Mire kellene válaszolnom?

Itt egy anonim oldalon mersz te is csak ilyen buta kérdéseket feltenni. A való életben félnél, hiszen ott is hasonló válaszokat kapnál.

Senki nem veregetne vállon azért mert nem tudsz leolvasni 1 tesztet, amit teljesen feleslegesen csinálsz meg. És még szét is szeded!

Bizonyítási kényszer?

Lehet. Es bizonyítható is h semmi nem indokolja a 8dpos tesztelést. Egyszerűen csak türelmetlen vagy. Akkor meg nem kell itt vergődni h de bunkón válaszol mindenki

2022. nov. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/75 A kérdező kommentje:
67-es : Igen tudom..szerintem undorító ez a topik. Nem csodálom,hogy sok férjnek elege lesz a feleségéből. Gondolom 68-asnak sem lehet az élete vidámság ha ide jön levezetni az agressziót. Tele a világ hozzá hasonló bizonyítási kényszeres nővel aki azért mert szült kettőt a világ közepének hiszi magát és úgy okoskodik mintha nőgyógyászként doktorált volna de közben valamelyik gyárban kütyüket szerel. (Ahogy írta is.)
2022. nov. 15. 18:31
 70/75 anonim ***** válasza:
67%
Jaj, kérdező, ez a viselkedés tőled lassan cikibb, mint a 8. DPO-n tesztelés...
2022. nov. 15. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!