Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fogamzásgátló mellett tojásfeh...

Fogamzásgátló mellett tojásfehérjés folyás?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Bocsi, hogy ide írok, mert igazából pont, hogy nem szeretnénk még babát, ezért írok.


Eddig óvszerrel védekeztünk, de két hónapja áttértem fogamzásgátlóra. Olyan kérdésem lenne, hogy ugye semmiképp sem lehet mellette peteérésem? A művi “ciklusom” 11. napján vagyok és olyan váladékom van, mint peteéréskor, csak sötétebb színű. De az állaga épp olyan kocsányos. Bocsi, ha undi vagyok.

Ugye ez nem azért van, mert megért volna egy petesejtem? Múlt hónapban nem volt ilyen. Belara tabit szedek, előzetes vérvétel után írta fel a nőgyógyász.


2022. nov. 15. 20:03
 1/4 anonim ***** válasza:

A peteérés elmarad fogamzásgátlónál ha időbe beveszed.

A fogamzásgátló tabletta elkezdésekor az első három hónapban tapasztalt pecsételgetés egyáltalán nem számít kórosnak, nem jelenti azt, hogy a tabletta nem nyújt megfelelő védelmet, se azt, hogy nem megfelelő az adott női szervezet számára. Ha viszont a negyedik hónapban is jelentkezik a vérzés, indokolt nőgyógyászhoz fordulni, ez esetben másik készítményre javasolt váltani (netrol másoltam)

Nekem is van feher folyasom de az nem mèhnyaknyák(az segít a spermáknak feljutni) hanem normális folyás naponta pici fehér 2éve van hüvelygyűrű fogamzásgátlóm

2022. nov. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

De nekem olyan, mint a méhmyaknyák, ami segíti a spermákat, nem sima fehér. Ezért aggódok. 😅

Időben szedem, minden nap.

2022. nov. 15. 20:38
 3/4 anonim ***** válasza:

De az normalis ,mindenkiinek van! Es nem mindenkinek ugyanolyan szinu pontosan

Nem lehetsz terhes ha normalisan szeded a fogamzasgatlot mert akkor nincs peteeresed!

2022. nov. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
Amugy ha ennyire felsz vagy hasznalj melle gumit vagy idobe huzza ki.
2022. nov. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!