Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fogamzásgátló mellett teherbe...

Fogamzásgátló mellett teherbe eshettem?

Figyelt kérdés
Kérlek ne iteljetek el, régebben kiszakadt az óvszer és hiába vettem be az esemény utánit, terhes lettem... Azóta rettegek a teherbe eséstol. Utána fogamzasgatlot kezdtem el szedni, de mellette is ragaszkodtam a gumihoz vagy a megszakításhoz. Egy ideig nem volt kapcsolatom, akkor abbahagytam a gyógyszert. 3 hónapja szedem újra a Lyindinette fogamzásgatlót és el akartam engedni a félelmeim, hagytam, hogy a párom belémélvezzen, többször is. Nem hagytam ki gyógyszert ez teljesen biztos, nem szedtem mellette mást, nem volt hányás vagy hasmenés. A menstruációm a szünetben megjött. Most ért véget. Viszont nem bírtam ki, hogy ne csináljak tesztet, meg akartam nyugtatni magam. Erre halvány pozitív, a Predictor is, a Golyahír is, meg az összes tízes erősségű. A 25osok negatívak. Nagyon halvány, fotón alig látszik, de eloben egyértelmű azért, hogy ott van és piros. Az első együttletunk amit nem szakítottunk meg 10 napja volt, csak már nem bírtam magammal, de tudtam, hogy ha rajovok, hogy nem történik baj akkor meg fogok nyugodni és le akartam küzdeni a félelmeim. Tudom, hogy mindig van kockázat, ha nemi életet él az ember, de a doki is azt mondta, hogy ahhoz a fent felsoroltak közül valamelyiknek meg kell történnie, hogy baj legyen...en tényleg nagyon odafigyeltem. Tudom, hogy pár nap és kiderul, hogy erősödik-e a teszt, de hátha tud valaki valami megnyugtatot írni, hogy még nem biztos..
2022. okt. 10. 00:38
 1/4 anonim ***** válasza:
96%

Tedd fel azokat a pozitív teszteket, szerintem csak ráparaztál és nem pozizívak, hátha meg tudunk nyugtatni


( szorîtok, hogy így legyen 😕)

2022. okt. 10. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Lehet szellemcsik is.

Tedd fel a tesztet, ha latom tobbet tudok mondani. Vagy esetleg tesztelj 2 nap mulva, ha erosodik a csik ,akkor tuti pozitiv.

2022. okt. 10. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem akkor mutatott halvány pozitívat a teszt, amikor nem volt peteérésem adott hónapban.

A fogamzásgátló pedig pont a peteérést akadályozza.

Ahogy írták a többiek, lehet akár szellemcsík, vagy száradási is.

10 évig szedtem fogamzásgátlót, soha nem estem mellette teherbe, pedig nem védekeztünk mellette másképp.

Pár nap múlva tesztelj újra, ha nem erősödik, akkor nem valószínű, hogy gáz van... ha igen, akkor viszont mindenképpen menj el orvoshoz!

2022. okt. 10. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Kulcsár Edina? 😂😂 Bocsi, ezt nem hagyhattam ki 😂


Viccet férretéve, én sem hinném, hogy terhes vagy és szerintem is csak a szellemcsíkot nézed pozinak, mert már annyira parázol. De a legjobb lenne ha feltennéd és megnéznénk mi is.

2022. okt. 12. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!