Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha valaki fogamzásgátló...

Ha valaki fogamzásgátló szedése mellett lesz terhes, mikor jelentkeznek tünetek?

Figyelt kérdés
2022. okt. 26. 11:39
 1/9 anonim ***** válasza:
83%
Hallottak alapján tudok csak nyilatkozni. Kolléganőm mesélte, hogy fogamzásgátló mellett lett terhes + ráadásul menstruált is 3 hónapon át. Így közel 2 és fél hónapos pocakosan annyira lett csak figyelmes, hogy 2x annyit eszik. Kizártnak tartotta a terhességet a tabi mellett, de a kisördög a fülében maradt. Másnap pozit tesztelt. Azzonnal doki, és még akkor is egyszer megjött neki, majd utána már nem. Neki ez az egyetlen tünete volt. De hátha ír valaki saját tapasztalatot is. Hisz mindenki máshogy éli meg.
2022. okt. 26. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Jesszus.. Nekem is háromszor jött meg az utolsó szex óta. Az utolsó vérzés óta nagyon rosszul vagyok. Erős hányinger egész nap,alhasi fájdalom, gyomorfájás, hasmenés.

Igaz nekem semmi étvágyam. Inkább fogytam sajnos.

2022. okt. 26. 13:28
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez elég ritka eset, amit leírtam. Csinálj egy tesztet, hogy meg tudj nyugodni. Kb 1%, hogy várandós vagy, és 99% hogy nem.
2022. okt. 26. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Kb egy hete vagyok ennyire rosszul. Mióta bevettem a fogamzásgátló új levélből az első szemet. :(

Eddig nem fordult velem elő semmi ilyen.

Megijesztettél a leírásoddal. Az nagyon szép ha ennyi ideje terhes vagyok, és egyáltalán nem akarok gyereket. Majd kifutok az időből is ha nem akarom megtartani.

2022. okt. 26. 13:47
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én csak le írtam, ahogy a kolléganőm járt. Akkor még ő sem akart babát, de onnantól, hogy kiderült megszerette megtartotta. Ha 100%ra akarsz menni akkor keresd fel a nőgyógyászodat. Lehet csak egy vírus lappang benned, és pont összefügg az idő. Ne idegeskedj, nagyon kevés az esély rá, hogy babát várj. Ennyi idősen a tesztet a nap bármely szakaszában megcsinálhatod, már tutit fog mutatni. Szaladj el vegyél egyet, és csináld meg. Ne félj, szinte biztos, hogy nincs baba. Majd írj
2022. okt. 26. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Kerdezo; ne legyel mar hulye.

Csinalj egy tesztet es megtudod. Ha valaki terhes, de nem tud rola, attol meg a teszt pozitiv lenne, csak ugye nem csinal, mert nem sejti.


Amugy meg a foggatlo okozza a tuneteidet. En 1 evig szedtem, nem is tudom hogy birtam addig, de allandoan fajt a gyomrom es hanyingerem volt. Abbahagytam es ez megszunt.

2022. okt. 26. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

A borzasztó hányinger miatt jutott eszembe ma, hogy mi van ha terhesség.

Előtte nem is gondoltam erre, mert normálisan megjött minden hónapban.

Valóban a fogamzásgátló is okozhatja... Olvasgattam cikkeket. Én 6 éve szedem. Amúgy abba lehet hagyni akkor is, ha nincs még vége a levélnek?

A mai napom szörnyű volt. Még most is hányingerem van és fáj a gyomrom. 3x volt hasmenésem.

2022. okt. 26. 21:35
 8/9 anonim ***** válasza:
Terhes voltál végül vagy más okozta a tüneteket?
2023. máj. 12. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Nem voltam terhes. Időközben kiderült, hogy miómám van és sajnos az okozza a tüneteket. Majd mennem kell kontrollra aztán kiderül hogyan tovább...

Köszi az érdeklődést :)

2023. máj. 12. 09:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!