Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 7 hetes terhesség, halványabb...

7 hetes terhesség, halványabb teszt!?

Figyelt kérdés
Tudom,jön a kérdés hogy minek? miért? Volt még itthon 2 db tesztem, gondoltam megcsinálom. Ezekkel is teszteltem addig míg a teszt csík erősebb nem lett. Most viszont halványabb. Ha esetleg vetélés miatt,milyen gyorsasággal ürül ilyenkor a hcg? Létezik esetleg hogy ezért halványabb? Múlthéten már láttak szívhangot.
2022. nov. 15. 20:26
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
90%
Ezt most fejezd be. De tényleg. Tudom nehéz, de ez, hogy lattak szivhangot ilyen kicsin nem jelenti azt, hogy megmarad. Sajnos van amikor nem, ezt nem tudod befolyasolni, ha el akar menni, akkor bármit tehetsz nem fog megmaradni. De nem szabad erre fókuszalni. A vetélesnek konkrét jelei vannak: vérzes, hasi fajdalom, stb..
2022. nov. 15. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem a hcg gyors emelkedése csak a terheség elején van, és nincsen semmi baj. De nem vagyok szakember, csak nekem ez a logikus. Nem emelkedhet az hcg az égig. Annyira meg nem pontos módszer a tesztcsík erősségét nézni. Az elején duplázódik, azt azért látni rajta.
2022. nov. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha láttak már szívhangot, minek teszteltél megint? Én nem értem…
2022. nov. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Mert megmaradt 2 tesztem ..ne kerdezd. De már nagyon bánom 😃 most megy az agyalás persze
2022. nov. 15. 20:41
 5/19 anonim ***** válasza:
Van képed a tesztekröl?
2022. nov. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

[link]


Legfölül a mai.

2022. nov. 15. 20:59
 7/19 anonim ***** válasza:
90%
Semmi értelme tesztelgetni. A két teszt nyugodtan maradhatott volna ott ahol van, nem volt kötelező felhasználni. Semmit nem jelent, ezt el is mondják, néhány papírján is rajta van hogy nem arra való hogy a terhesség állapotát ellenőrizzék vele. Egyébként vetélés, ab és missed ab után sem azonnal ürül ki a HCG, tehát még egy hétig ilyen történések után is pozitívat mutat egy terhességi teszt. Egészséges terhességnél ennek semmi jelentősége. Ezért nem jelent az égvilágon semmit, ha a teszted halványabb. Többet ittál, vagy épp a vizeleted nem volt annyira koncentrált.
2022. nov. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Nyáron volt vetélésem, nem ürült ki magától. 1 hétig feküdtem kórházban, néztek hcg-t is, addig nem csökkent, amíg nem műtöttek meg, szóval a vetéléstől még nem kezd rögtön csökkenni, hacsak nem ürül ki magától, de azt nyilván látnád.
2022. nov. 15. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget,aranyosak vagytok 🙂 igyekszem csak jóra gondolni és türelmesen kivárni a jövőheti uhot .
2022. nov. 15. 22:14
 10/19 anonim ***** válasza:
66%
Hát de ezek tök pozitívak. Mindegyik. Ha nincs probléma, hát gyártasz egyet, hogy tudj min idegeskedni. Gratulálok.
2022. nov. 15. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!