Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogy tudom "elengedni" görcsöl...

Hogy tudom "elengedni" görcsölés helyett a baba témát?

Figyelt kérdés

Már magamon veszem észre, hogy teljesen totálisan rá vagyunk pörögve a baba témára. Olyan szinten, hogy állnak a polcon a terhességi tesztek, nem hazudok vagy 35 darab (nem merem megszámolni) + 100 darab LH teszt.

Mindent figyelek / figyelünk.

Örülünk, majd sírunk.

Tudom, hogy ezzel magunkkal cseszek ki, főleg én! Tudom!

Kérlek segítsetek kicsit leállni.

Baromira túl léptem a határt.

9 napom van a nem vártig! De én óránként nézem a naptárt a telefonomban, mikor ugrik a következő DPO-ra végre. Az idő csiga lassan telik.

Már a refluxom is újra erősödik, mert stresszelek. Stresszelek, pont azt amit nem szabad.

Tudom jönnek majd a baj van a toronyban, és hasonló nem kedves megjegyzések.. de számomra az nem segít! Az már valami, hogy felismertem, hogy egyszerűen semmilyen szinten nem normális, amit csinálok.

Kérlek valaki mondja el, hogyan kell itt, és most befejezni.

Azon gondolkozom a teszteket átrakom a másik szobába, ami majd a gyerek szoba lesz, hogy ne legyen szem előtt sem, és valahogy (még nem tudom hogy), de kibírom nem vártig, és csak akkor nyitom ki azt a szekrényt!

Nagyon szeretnénk kisbabát, de túl görcsösen.

Hiába dolgozom, hiába csinálok bármit csak oda kanyarodik a gondolatom, hogy ugye ez a hónap az a hónap, és most ő lenne a legszebb karácsonyi ajándék!

Borzalmas vagyok tudom😭..

Kérlek valaki segítsen megnyugodni..


2022. nov. 22. 22:56
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
67%
Mióta próbálkoztok? Mi bő egy éve. Határértéknél volt a prolaktin nálam, az már oké, csomó vizsgálat páromnak is, minden rendben. És nem jön. Nálam változó, ovuláció környékén rágörcsölök, van hogy nem érdekel, de ha megjön mindig sírok, :( ezt nem lehet teljesen elengedni szerintem
2022. nov. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!