Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Gabriel második csík de csak...

Gabriel második csík de csak órákkal később. Most akkor hogyan értelmezzem?

Figyelt kérdés
Ma vettünk, kipróbáltam. 5 perc után negatív, 20 perc után negatív, 3 óra után két csík és elszineződések. Délután teszteltem. Kb. 10 napja történt meg a dolog. Ezt most pozitívnak vagy negatívnak vegyem? A sztorihoz hozzátartozik, hogy előjáték során történt a baleset, védekezés nélkül egymásnak estünk, behatolási kisérlet volt, nem ment el, sőt még a szűzhártyámat sem szakította át. Az előváladéktól parázunk.
2010. szept. 29. 21:23
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem a teszt negatív, rá van írva egyébként meddig lehet leolvasni az eredményt, a Gabrielnél nem tudom, de gondolom 15-20 percnél nem később.

És szerintem terhes sem vagy.

Azért, ha meg akarsz nyugodni, vegyél egy másik tesztet is, de ne nézeged órákkal később:)

2010. szept. 29. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem a gabriel és a qupidó is egy pár óra múlva pozi lesz, azonnal meg nem, és sosem lett belőle terhesség, úgy, hogy most már kidobom tíz perc után. Szerintem nem vagy terhes...és szűzen csak szűzMáriának sikerült, szóval nyugi.
2010. szept. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az előváladéktól ne parázz, és szerintem az a teszt negatív.
2010. szept. 30. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem 4 évvel ezelőtt azonnal pozitív lett.Rá van írva,hogy mennyi idő múlva nem értékelhető a teszt!
2010. szept. 30. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!