Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek sikerült???

Szerintetek sikerült???

Figyelt kérdés
Ovuláció előtti nap és utáni nap, azaz 2 naponta voltunk együtt. Szurkált a bal oldalon a hasam alja, akkor még szeretkeztünk egyet. Szerintetek sikeres lesz a hónap? Lassan egy éve próbálkozunk és nagyon örülnénk már egy pozi tesztnek.

2022. nov. 24. 08:10
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Honnan kéne tudnunk? :D
2022. nov. 24. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a kérdést most őszintén én sem értem. Milyen választ vársz? Nem tudjuk. Drukkolok neked, de nem tudom, sikerült-e, nem is tudhatom.
2022. nov. 24. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen azt a választ várja, hogy terhes.
2022. nov. 24. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

5ezerért megmondom. Pénzvisszafizetési garanciát vállalok téves válasz esetén.

Sőt, a nemét is megmondom ugyanezekkel a feltételekkel. 😉

2022. nov. 24. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
89%

Senki nem lát bele itt a gyakorin keresztül a méhedbe. Tudom, hogy annyira várod már azt a babát, hogy itt is a pozitív visszacsatolás miatt írtál ki ilyen értelmetlen kérdést, de kérlek, máskor előbb gondolkodj és utána írj. Hiába írná itt bárki, hogy persze biztos sikerült, ha a valóságban amúgy minden egyes ciklusban még ha minden körülmény is adott kb 25-30% esélye van egy teljesen egészséges párnak a megtermékenyítésre. És akkor még nem vettük figyelembe, hogy ezt az arányt mennyire rontja a tény, hogy a sikeresen megtermékenyített petesejtek mindössze kb 25%-ka ágyazódik be sikeresen. Ezt követően pedig a 8-12. hétig baromi magas a vetélés aránya. Szóval hiába vársz arra, hogy majd itt bárki is érdemi választ adjon neked.


Majd kiderül nemsokára, hogy elindult-e valami vagy sem. Addig meg legyél türelmes.

2022. nov. 24. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Ha gyereket akartok,akkor a menstruacio előtt 2,3 nappal el kell kezdenetek.Minden nap többször szexeljetek.A férfi meg ne sajnálja tőled a spermat.Spriccelje tele mindig a huvelyed,a mehszajig.Ha kisfiút szeretnétek,akkor nyugodt körülmény kell.Az"Y"kromoszomat hordozó ondo sejtek nagyon serulekenyek.Azert is kell a péniszt ahuvely legaljaig betolni,hogy a spermak minél közelebb kerüljenek a mehszajhoz.
2022. nov. 25. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
#6 borzasztó nagy butasagoka írsz. Nem az általad leírtak fogják befolyásolni, vagy eldönteni, hogy fiú vagy lány lesz a magzat neme.
2022. nov. 25. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!