Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vetélés vagy csak menstruáció?

Vetélés vagy csak menstruáció?

Figyelt kérdés
2 napja teszteltem pozitivat,de ma reggel megjött,a szokottnál erősebb a vérzés,ez jelenthet vetélést? vagy csak sokat gondolkozom ??!!!
2010. szept. 30. 13:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia! Hát, elég gyanús. Szerintem mindenképpen menj el orvoshoz!!!
2010. szept. 30. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
hétfön rendel az orvosom és alapból is menni akartam a rákszürés miatt,akkor még időben vagyok?! mármint,hogy megállapítsa,ha tényleg elment a baba....
2010. szept. 30. 13:42
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én 4 hete vetéltem el. Olyan kib..ttul görcsöltem, hogy össze sem hasonlítható egy sima menstruációs vérzéssel. Egész éjjel tartott. Bár azt mondják, van aki észre sem veszi, hogy elvetélt. Nehezen tudom elképzelni, hisz voltaképp ez is egy szülés, mert a szervezet kilöki magából az idegen testet. A hcg. hormon a vetélés után még 1- 2 hétig kimutatható a vizeletből. Tesztelj újra, és ha pozitív, akkor menj orvoshoz, mert utána elvégzik a műtétet.
2010. szept. 30. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
hát épp eléggé görcsölök,de gondoltam nem ez a legfontosabb ....
2010. szept. 30. 13:45
 5/7 A kérdező kommentje:
sajnálom,h elvetéltél! remélem hamar ismét babás leszel ,én szurkolok
2010. szept. 30. 13:46
 6/7 anonim ***** válasza:
hát ami biztos hogy volt kisbabád, vagy van is még, ezt nem tudni sajnos, mert megjött a mensid. :( én azt javaslom mielőbb nézesd meg magad dokival!
2010. szept. 30. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia!Én 2X is elvetéltem és alig görcsöltem jobban, mint egy sima menstruációnál!Mivel nagyon korai vetélés volt engem egyszer sem kellett műteni sem.Ha nem lett volna több pozitív tesztem talán nem is tudok róla hogy terhes vagyok, mert általában csak 2 napot késett.De mindenképp fordulj orvoshoz!
2010. okt. 2. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!