Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Esett már valaki úgy teherbe...

Esett már valaki úgy teherbe orvosi segítség nélkül, hogy a menszijét kb.5 napos barnázás előzte meg?

Figyelt kérdés
Nekem mindig barnázással indul, és ez lehet hormonprobléma is. Van olyan, akinek ugyanilyen "tünetei" vannak menszi előtt, mégis egészséges, és sikerült segítség nélkül teherbe esnie? És mennyi idő alatt?
2010. szept. 30. 16:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Ilyenkor az van,hogy vagy nem tud teherbe esni a nő,vagy ha igen akkor 70%-ban elvetél.Ha viszont teherbe tud esni,akkor írnak fel utrogestant ami megtartja a babát,de nem árt előtte közölni ezt az orvossal,így már a pozi teszt után rögtön elkezdheted szedni.Komoly probléma ami kezelést igényel,de egészséges babák születnek,ha betartják amiket írtam.
2010. szept. 30. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem minden mensi előtti barnázás jelent rosszat!!! Én olvastam több helyen, meg ez így normális is sok esetben, hogy a nők előtte barnáznak, így jelzi a mensi, hogy hamarosan meg fog jönni!!
2010. szept. 30. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia

Nekem ilyen volt a mensim az utóbbi egy évben. Tavasszal szerettünk volna babát, egyből megfogant, de elvetéltem. Aztán 1 hónappal a várakozási idő letelte előtt elkezdtem szedni a barátcserjét, és úgy terveztem, hogy 3 hónapig szedem. Ebből nem egész 2 hónap lett, mert az első próbálkozós hónapban terhes lettem, és azonnal abbahagytam. Elmentem dokihoz, és az előző vetélés miatt írt fel Utroestant. Még nagyon az elején vagyok, de bízom benne, hogy minden rendben lesz.

2010. szept. 30. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! :)

Én mindenesetre tegnap bejelentkeztem dokihoz, már 7 hónapja próbálkozunk, nem szeretnék tovább várni. Ő majd megmondja, mi a teendő.

2010. okt. 1. 08:46
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem ilyen volt mióta tudom az eszem. Van egy gyönyörű kisfiam aki első és egyetlen alkalomra összejött, és a terhesség is végig simán ment.

Szerintem nincs összefüggés. Ugyanígy eshet vagy nem eshet teherbe egy olyan is akinek nem barnázással indul..

2010. okt. 1. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

KŰedves Kérdező!


Mit mondott a doki amikor elmentél? Milyen vizsgálatokra küldött? Azóta sikerült a baba? Szedtél valami gyógyszert?


Sajnos nekem is ilyen problémám van és már több,mint egy éve próbálkozunk.

2011. júl. 13. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
sikerült teherbe esned orvos segitség nélkül?
2022. máj. 23. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!