Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » SEGÍTSÉG! Nagyon elszomorodtam...

SEGÍTSÉG! Nagyon elszomorodtam, szerintetek?

Figyelt kérdés
A 26. nap reggel csináltam egy 10- es érzékenységű tesztet, ami full negatív. Szerintetek ennyire korai volt, vagy ilyenkor már egy halványka csíkocska illene, hogy megmutatkozzon???
2011. nov. 7. 08:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ez attól is függ hány naposak a ciklusaid. De szerintem nem 25, szóval nyugi, ez még símán lehet pozitív.
2011. nov. 7. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerintem sincs okod aggodalomra. Nekem a 36. napon is érvénytelen tesztek születtek, mert a ciklusom 27-38 nap volt. Várni kell pár napot, és ott lesznek a csíkok.
2011. nov. 7. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Általában 28-30 naposak a ciklusaim.


Ez az együttlétünktől számított 12. nap, ezért gondoltam, hogy talán már kimutatná, legalább halványan.


De most elhatároztam, hogy következő hétfő előtt nem is tesztelek, az meg már a 33. nap lesz.

2011. nov. 7. 08:48
 4/11 anonim ***** válasza:
Az együttléttől számítva kb. 14 nap, mire az embrió beágyazódik és megkezdődik a hcg termelődése, ami ugye a teszt alapja. Tehát nagyon-nagyon korán teszteltél!!! Ezért van az mindenhol leírva, hogy meg kell várni az első elmaradt menzid, mert akkor már valószínűleg kimutatja a teszt. Mielőtt még azt mondanád, hogy könnyen beszélek, én is azt csináltam, hogy miután együtt voltunk a párommal, két hétre rá már teszteltem, az negatív volt, 1 hét múlva már nagyon-nagyon halvány, a következő pedig bár még mindig igen halvány volt, de már értékelhető. Szóval ne csüggedj, csak várj még. :) Sok szerencsét hozzá... Mi most kezdtünk el újra próbálkozni és remélem, hogy 3 hét múlva én is újra pozitív teszttel szemezhetek. :)
2011. nov. 7. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Én is remélem, hogy csak nagyon korán teszteltem, de most egy hétig tuti elő sem veszek tesztet...
2011. nov. 7. 10:27
 6/11 anonim ***** válasza:

Nem vitatkozni akarok, de butaság a 14 napos beágyazódás. A beágyazódás általában 7-12 nap. Ezért is lehet,hogy sokaknak azért már mutatja a teszt nemvárt előtt is!

Kérdező! Még lehet pozi!:)

2011. nov. 7. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

26 napos ciklusomnál a 28. napon teljesen negatív volt a tesztem. A 31. napon lett nagyon halvány pozi.

Aztán kiderült, hogy 1 héttel később volt a peteérésem, mint ahogy "illene".

Szóval még ne keseredj el, lehet, hogy csak 1 hét múlva lesz pozitív!

2011. nov. 7. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező! Teljesen megtudlak érteni, mert én is rengeteg tesztet ellőttem feleslegesen annak idején. Tudom hogy mennyire nehéz kivárni azt a fránya mensi esedékességét, de sajnos muszáj, mert csak a saját szíved fájdítod meg, ha túl korán tesztelsz. Nekem 25 naposak voltak általában a ciklusaim, és csak 4 nap késés után csináltam tesztet. Addigra tuti pozitív ha baba van, ha meg esetleg nem, akkor addigra meg valószínű megjön. Mindkét gyermekem nagyon várt baba volt, hónapról hónapra jöttek a csalódások és a sírások mensikor. Aztán mikor egyszer végre késett, direkt úgy fogtam fel, hogy tuti holnap megjön, csak sokat idegeskedtem ezért késik. Aztán ha ezzel lenyugtattam magam 3-4 nap késés után teszteltem csak. Szóval szerintem te is próbálj meg várni, és csak akkor tesztelj, ha már késik néhány napja. Türelem+! és nagyon szurkolok!!

25 hós kislány anyukája, és 17 hetes kismama

2011. nov. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Már bocs, de nem butaság a 14 napos beágyazódás. Most utánanéztem több helyen is. Igaz, tényleg elkezdődik a megtermékenyítéstől számított 7-8. napon, de a teljes beágyazódás több napig tart és mire a teszt kimutathatja már legalább 14 naposnak kell lennie. Nem fogalmaztam teljesen pontosan, ezt elismerem, tényleg csak az maradt meg bennem régről, hogy 14 nap után érdemes először tesztelni. :) De a lényeg végülis azon van, hogy a megtermékenyítéstől számítva kb. 14 nap, mire egyáltalán érdemes teszttel próbálkozni. A kérdezőnek viszont a remény még simán megvan a babára!!!

Forrás:

"A beágyazódás a megtermékenyüléstől számított 7-8 napon belül kezdődik és több napos folyamat, de ekkor már elkezdődik a hCG termelődése, így a vérben már jelen lehet. A beágyazódás befejeztével a hCG hormon szintje rohamosan emelkedik (minden 48-72 órában megduplázódik). A 12-14. napon már a vizeletből is kimutatható az otthoni terhességi tesztekkel. Ennél korábban azonban nem érdemes próbálkoznod, mert az otthoni tesztek érzékenysége nem teszi lehetővé a megbízható eredményt."

2011. nov. 8. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Hát, nekem sajnos már nincs meg a reményem a babára. Minden mensi előtt két nappal enyhe barnás-rózsaszínes folyásom van. De nagyon kevés, tényleg, és tegnap ez megkezdődött, így holnap nagyon-nagy valószínűséggel meg is fog jönni... :(


Csak tudnám, hogy akkor mikor legyünk együtt, ha nem akkor, amikor minden jel erre utal???

2011. nov. 8. 09:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!