Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhesseg vagy hormonzavar?

Terhesseg vagy hormonzavar?

Figyelt kérdés

Peteeres utan 9-10 nappal barna pecsetelesre lettem figyelmes ami ezelőtt nem fordult elő azt hittem hamarabb jön meg. Majd másnap újra egyszeri alkalommal elofordult, azonban ma teszteltem egy nagyon halvány pozitívat.2 nap mulva kene megjonnie a menstruációmnak.Mire gondoljak?

Van már egy gyermekem vele ilyen nem fordult elő. Mi lehet ez?


2022. dec. 13. 19:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha 2 csík van a teszten, valószinűleg terhesség.

Mondjuk nem mindegy melyik teszt, mert van egy kettő amelyik jól látható 2 csíkos, es meg sincs terhesség.

Képet tudsz felrakni?

2022. dec. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Sajnos annyira halvany hogy csak akkor látszik ha fény felé forgatom de egyértelműen ott van színesben.
2022. dec. 13. 19:59
 3/6 anonim ***** válasza:
Persze hogy halvány mert van még 2 nap.Szerintem ez nem hormonzavar de kiderül ha tesztelsz újra.
2022. dec. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ, 2 nap újra tesztelek ha addig nem jön meg.
2022. dec. 13. 20:32
 5/6 A kérdező kommentje:
Csinaltam ma egy tesztet egyértelmű pozitiv! Köszönöm a választ
2022. dec. 15. 12:13
 6/6 anonim ***** válasza:

Mondtam hogy nem hormonzavar.Ugye hogy ugye:) Ne kiabáljuk el de azért sok szerencsét!Nekem is voltak erősebbnél erősebb aztán még se lett belőle semmi.Nem azért írtam hogy lelombozzalak csak benne van pakliban ez is.

#3

2022. dec. 15. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!