Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes, ha egy nap...

Lehetek terhes, ha egy nap elfelejtettem bevenni a fogamzásgátlót, előtte lévő nap pedig a barátommal együtt voltam?

Figyelt kérdés
Rá egy napra enyhe vérzésem kezdődött, ami most is tart(1 hete kb.). "Hivatalos" menstruációig még 2 hét van hátra, a gyógyszert tovább szedem.A spermák két napig is élhetnek, így van esély a terhességre?
2008. dec. 25. 23:51
 1/6 anonim ***** válasza:

Sztem nagyon kicsi az esélye, hogy terhes lettél, ha előtte és azóta is rendszeresen szeded a gyógyszert. Ha nagyon aggódsz, csinálj egy tesztet, abból semmi baj nem származhat, de legalább tudod, hogy mi a helyzet.

Az enyhe vérzés lehet stressztől és még sok minden mástól is.

2008. dec. 25. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Pótoltad a kimaradt gyógyszert? Ha igen mennyi időn belül?
2008. dec. 25. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

igen, pótoltam a kimaradt szemet. 15 órára rá.

(Ez lehet stressztől is? Rá két napra hagyott el, eléggé kiakasztott.) Mikor csináljak tesztet?

2008. dec. 26. 00:22
 4/6 A kérdező kommentje:
Ja és ilyen vérzésem még sose volt. Azért vagyok megijedve.
2008. dec. 26. 00:23
 5/6 anonim ***** válasza:
76%
Akkr tuti nem vagy terhes,nálam is volt h kimaradt és én is 24 órán belül pótoltam és nem volt gond.A vérzést sajnos nem tudom mitől lehetett,mert eléggé hamar jött ahhoz szerintem,h a kimaradt szemtől legyen...de terhes tuti nem vagy amiatt ne aggódj!
2008. dec. 26. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Vérzéssel menj el nő dokihoz! A tesztek akkortájttól mutatják ki a terhességet, amikor meg kéne jönnie. A fogamzásgátlód tájékoztatójára meg rá van írva, hogy az a típusu tabletta, hogy ad védettséget.
2008. dec. 26. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!