Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 23 évesen korai szülni? Kinek...

23 évesen korai szülni? Kinek hanyadik hónapban jött össze a baba?

Figyelt kérdés

Minden adott a pici érekzéséhez.

Diploma, állás, lakás, autó.

Eddig nekünk sajnos 2.hónapja sikertelen🥺😔


2022. dec. 15. 16:13
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
66%

22 évesen lettem terhes az első gyermekünkel. 23 voltam mikor megszületett.

Ha jól emlékszem úgy a 3.hónapban jött össze. Nem igen figyeltem semmit. Csak eldöntöttük,hogy jöhet a baba és együtt voltunk.


25 voltam mikor a második kis csodánk megszületett.

Imádom ,hogy fiatalon szültem. Soha semmi pénzért nem csinálnám vissza❤️ Szeretnénk mèg egy gyermeket. 31 éves vagyok. November óta próbálkozunk. Az első hónap sikertelen lett. Meglátjuk mikor jön össze , a második baba elsőre jött.

Nagyon szép terhességeim voltak , sima,természetes úton jöttek a világra mindenféle komplikáció nélkül.

Ha minden adott nektek akkor hajrá 💪😉

2022. dec. 15. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
64%

Nem gondolom korainak.

Nálunk 7 hónap volt, már mindketten feladtuk, de az 1 évet meg kellett (volna) várni, hogy orvoshoz fordulhassunk.

1 hét késés után teszteltem, mondván úgyse vagyok terhes, csak késik mert felfáztam, stresszesebb időszak stb. 😄

2022. dec. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
43%
25 leszek amikor megszületik a baba, több mint egy évet vártunk rá, szerintem tökéletes időzítés én azt nem értem, akinek ez korai😅
2022. dec. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
59%

23 voltam mikor elkezdtunk próbálkozni, most 26 vagyok januárban fog megszuletni a baba.

Sztem nem korai, de mindenki maga erzi h mikor all keszen ra 🙂

2022. dec. 15. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
75%
Én semmiképpen sem szültem volba 23 évesen. Akkor még éppenhogy kiestem az iskolapadból. Se szakmai gyakorlat, se szakmai tapasztalat, így normális fizetésem sem volt. Az akkori párkapcsolatom nem volt alkalmas a megállapodásra és akkoriban én sem voltam érett az anyaságra. Idén nyáron született meg a kislányom, 31 évesen. Én nem bántam meg, hogy eddig vártam. A legjobb döntés volt az életemben. De ha te úgy érzed, hogy minden adott és lelkileg érett vagy rá, ne az én személyes szubjektív véleményem gátoljon ebben.
2022. dec. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
45%

Nem tudom ki a f*szom szerint nem hasznosak azok a valaszadók akik fiatalon szültek. Ha nem tetszik, az hogy valaki így döntött, azt nem ezzel kell kifejezni.

Üdv egy fiatal kismama :)

2022. dec. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
38%

23 évesen a kissebb volt 3 a nagyobb 5.

Szerettem fiatal anya lenni, kamasz korban nem hitték el, hogy a fiam, jó nagy gyerek volt.

Most 40+ osan is meg van a varázsa hogy megint van itthon egy poronty, igazi élet lett itthon.

2022. dec. 15. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
100%

Én is szívesen lettem volna fiatal anyuka, de nem úgy hozta az élet. Szerintem nem korai, ha megvannak a feltételei.

Én viszont 25 évesen fejeztem be a mesterszakot (két évet csúsztam, de nem azért, mert buktam volna), dolgoztam is utána, mert nem akartam munkatapasztalat nélkül szülni és a férjemet sem ismertem még a húszas éveim elején. Most, márciusban, 29 évesen fogok szülni.

2022. dec. 16. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
76%
18-as vagyok. Nekünk első hónapban sikerült. Én sem hittem, hogy ez megtörténik velem, mert annyi helyről hallani, hogy évekig, hónapokig próbálkoznak, meg nekem egész életemben mindig annak útjában állt valami, hogy NORMÁLIS körülmények között anyává válhassak, hogy nem gondoltam volna, hogy ilyen szerencsénk lesz. Konkrétan nem is lh teszteltem, csak akkor voltunk együtt, amikor jól esett, első védekezés nélküli hónap és puff, sikerült.
2022. dec. 16. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
49%

Azon mondjuk mindig csodálkozok, amikor 22-23 éves lányok, akik ráadásul egyetemre jártak, saját lakással rendelkeznek.

Most nyugodtan írhatjátok, hogy irigy vagyok, de nem vagyok az, mert már oly’ mindegy, mert nekünk is van saját házunk. Azért 23 évesen én még anyukámmal laktam, és hiába dolgoztam a két tanulást kihagyott évemben, nem lett volna pénzem rá. Ha alapszakot végeztél akkor is maximum 2 éve dolgozol.

Ezt hogyan csináljátok a mai lakásárak mellett. Gondolom szülői segítség, vagy idősebb férfi.

2022. dec. 16. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!