Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pozitív lett az imént a...

Pozitív lett az imént a terhességi teszt: mikor mondjam el a páromnak? Ti mikor mondtátok el?

Figyelt kérdés

Próbálkozunk a babával, és most (ez lenne a mensi napja) csináltam tesztet, amin 2 csík van. Viszont endo gyanúval vizsgálnak és még kiderülhet/közbejöhet bármi, elmehet, akármi.


Ugyanakkor nem is bírom magamban tartani, annyira szép karácsonyi ajándék lenne! Mikor mondanátok el a párotoknak?



2022. dec. 15. 21:12
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Azonnal


Ez nem ajándk, meg elvennéd az eleje örömét tőle.

2022. dec. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

1 az 'ajándék'-ot nem úgy értettem, hanem hogy azt mondtak nehéz lesz és mielőbb mielőtt kifutunk az időből kezdjük el, ha mg lehet.. Ezért ajándéknak fogom fel.


Már becsomagoltam a tesztet amúgy, és várom, hogy majd hazaérjen a céges karácsonyi vacsiról, csak nem akarom hiú ábrándokba sem rakni, még fel sem fogtam én sem.:)

2022. dec. 15. 21:21
 3/20 anonim ***** válasza:
95%

Nyilván ő is tisztában van a kockázatokkal, nem akartam ilyen nyers lenni, bocsi.


Csak mondjuk én már atéltem többször, és tudom mennyire fontos volt az eleje, az izgulás stb a gyerekeim apjának is,pedig a 3. terhességem van most.. ez volt az első eset, higy az első uh-on ott tudott lenni ( nagy sokk ikrek)


Halkan gratulálok nektek.


Nagy lesz a párod öröme is.


🥰🥰🥰🥰🥰


1.

2022. dec. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Igen, ez a "nem merem elhinni, hogy tényleg így van és hogy minden rendben lesz" gondolta miatt volt bennem.


Hű, ez szép nagy meglepetés lehetett. :) Én is gratulálok nektek, és köszönöm.^^

2022. dec. 15. 21:36
 5/20 anonim ***** válasza:
91%
Én megcsináltam délelőtt a tesztet az unszolására (váltig állította, hogy terhes vagyok) és ahogy kijött a 2 csík, szinte azonnal felhívtam, hogy igaza lett. Mi nem vagyunk azok a nyálas, ömlengős pár, hogy díszdoboz meg becsomagolás meg kutyafüle. Főleg, hogy ő előbb tudta azt, hogy terhes vagyok, neki nem volt akkora meglepetés. 😄
2022. dec. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Mindkétszer együtt csináltuk a tesztet
2022. dec. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Ott állt mellettem és rágta a körmét, úgy izgult és vágyott rá ő is.

Akkor is ha megmarad, akkor is, ha elmegy, joga van tudni az első pillanattól, hogy lehet, hogy apa lesz. Attól, hogy az én testemben van, egyformán szülője ő is, szíve-lelke benne van a folyamatban. Soha nem venném ezt el tőle. Nem kell csinnadratta meg nagyjelenet, ez önmagában akkora dolog, hogy tök mindegy hogyan tálalod, az jó lesz, úgy ahogy van!

2022. dec. 15. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy kijöttem a wc-rol , mondtam neki, hogy odanezz 2 csík!!!!
2022. dec. 15. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Hamarosan hazaér, és látja a "meglepetést", én pedig alig várom, hogy lássam az arcát, reakcióját. :)) Nyálas én végképp nem vagyok, csak simán egy borítékba raktam egy csoki mellé, amit amúgy is hoztam neki. Mivel amúgy is szereti a kis meglepiket, így ez így tökéletes.


Utolsó: én is pont így lettem volna, csak épp nem volt itthon! :D

A kérdésre a válasz tehát a mielőbb volt.

2022. dec. 15. 22:21
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Szombaton csináltam a tesztet, ő vasárnap este jött haza az anyukájától. Nekem az a kb. 30 óra az örökkévalóság volt, én nem is tudom hogy tud valaki hetekig titkolózni. Ez nem olyan dolog, amit az ember telefonon akar közölni... Hazajött, belépett az ajtón, én meg az arcába toltam a tesztet. :D Se lepkolni, se levetkőzni nem volt ideje, annyira izgatott voltam már, hogy azt sem tudtam megvárni, hogy levegye a cipőjét.

Szerintem ezt a babát ketten hoztátok össze, így úgy a jó ha bármi is történjék, azt ketten élitek meg. Ha kémiai terhesség lesz, vagy vetélés, akkor is az ember párja a legnagyobb támasza, ott vagytok egymásnak. De NEM AZ LESZ! Minden rendben lesz! :)

2022. dec. 15. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!