Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pozitív lett az imént a...

Pozitív lett az imént a terhességi teszt: mikor mondjam el a páromnak? Ti mikor mondtátok el?

Figyelt kérdés

Próbálkozunk a babával, és most (ez lenne a mensi napja) csináltam tesztet, amin 2 csík van. Viszont endo gyanúval vizsgálnak és még kiderülhet/közbejöhet bármi, elmehet, akármi.


Ugyanakkor nem is bírom magamban tartani, annyira szép karácsonyi ajándék lenne! Mikor mondanátok el a párotoknak?



2022. dec. 15. 21:12
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Én szinte rögtön elmondtam neki, de volt, amikor előbb érezte, hogy az vagyok, mint hogy elvégeztem volna a tesztet. Valószínűleg ő is tudja, hogy ilyenkor még nagyon nem biztos, de bármi is történik, ott áll melletted, ő az apja, szerintem fontos, hogy tudja.
2022. dec. 16. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Megcsináltam és azonnal. Én ilyet előtte nem tudnék titkolni egy napig sem.
2022. dec. 16. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

Egy nappal előtte megkérdezte, hogy “nem vagy te terhes?”. Nekem ez eszembe se jutott (pedig próbálkoztunk, csak én elszámoltam magam egy kicsit, és egy rendezvény miatt hamarabb csináltam egy tesztet, ami még akkor negatív lett), így rávágtam, hogy áhh, dehogy. Másnap viszont nem ment ki a fejemből ez a kérdés, vettem egy tesztet. Délutáni, sokadik vizeletből csináltam, egyből pozitív lett. Kirontottam a fürdőből, és a kezébe nyomtam, hogy “nézd!”.

Én is akartam neki valamilyen kisebb meglepit, de nem bírtam ki végül. Nagyon cuki volt, ahogy izgult az első ultrahang előtt, meg ott az első hetekben. Mondd el neki, ne foszd meg ettől. :) Gratulálok.

2022. dec. 16. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

13, én is este csináltam, nem bírtam tovább várni. Nálunk én mondogattam, hogy de jó lenne, ha karácsonyra összejönne.. ☺️


Már túl vagyunk rajta, Nagyon meghatódott, először azt hitte az ovu tesztet adtam neki oda, jelezve, hogy most vannak olyan napok. 🤣🤣

Aztán tejesen meghatódott. ☺️(Bárhogy lesz, legalább tudjuk, hogy teherbe tudok esni, sajnos ez is komoly kérdés volt..)

2022. dec. 16. 12:00
 15/20 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! 🥰
2022. dec. 16. 12:01
 16/20 anonim ***** válasza:
Gratulálok, boldog babavárást❤️
2022. dec. 16. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

Én reggel mikor felkeltem jött az ihlet hogy csináljak egy tesztet (13. DPO) elkerekedett a szemem mikor kijött a két csík.

Na, gyorsan lefőztem a kàvét, odakészítettem az asztalra a tesztet, aztán kibotorkált kávèzni.

Kellett kèt perc míg felfogta mit lát 🤣🤣

2022. dec. 16. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Nagyon aranyos az összes történet, megható mind! 🥰
2022. dec. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk volt egy rituálénk minden hétvégén reggel. Ő már mindig fent volt (ma is így van), mikor én felébredtem, ezért kiabáltam Neki, hogy kell mosdóóózni (🤭), Ő ilyenkor bejött, hogy gyorsan, gyorsan mennyé, mennyé... (tudom, hülyék vagyunk 😁). Aznap reggel, amikor késett egy napja, nem kiabáltam, csak a mosdózás után, így amikor bejött, hogy mennyé, mennyé, a kisasztalra mutattam és mondtam Neki, hogy voltam és ezt találtam...

Először meg se tudott szólalni, majd kiment és újra bejött végül egész hétvégén a sarkamban volt... Ma már új rituálénk van: Ha felébred a kisfiunk, szólok Neki, hogy hol a Tátá? És Ő siet a kisfiához...minden reggel Ő teszi tisztába és öltözteti át...ez a közös napindítójuk! (Férjem itthon dolgozik)

2022. dec. 18. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
Gratulálok! Sok egészséget és boldogságot!❤️
2023. jan. 11. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!