Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy mondtátok el a családban...

Hogy mondtátok el a családban a kistestvér/második gyerek érkezését?

Figyelt kérdés
A második gyermekünket várjuk, de nem csak úgy oda akarunk állni, hanem valahogy a meglévő gyermekünk által tudatni, pl valami olyan póló, hogy nagy testvér leszek, vagy ilyesmi… ti hogy közöltétek a nagyszülőkkel, a többi családtaggal?

2021. júl. 18. 17:49
 1/4 anonim ***** válasza:
64%

Csináltattam egy "Mostantól duplán jön a baj!" feliratú pólót a fiamra meg a kezébe nyomtam két egyforma játékot, csak az egyik nagyobb volt, mint a másik. Aztan beküldtem a családhoz.

Elég nagy volt, szóval folyton az orruk alá tolta a kisebbik játékot még valamelyiknek le nem esett.

Ez nem feltétlen olyan egyértelmű, de a srácomat szórakoztatta, hogy nem mondhatja ki csak aktivitizve próbálhatja közölni. Elég kreatív ötletei lettek az igyekezetéből.

2021. júl. 18. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
34%
Nálunk a nagytesó adta át az "ajándékot" a nagyszülőknek: egy rózsaszín cumit.
2021. júl. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
43%
Klasszik “nagytesó leszek” feliratú body-s megoldást választottunk. 5 hónapos volt a nagy, alig akarták elhinni. 😄
2021. júl. 18. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Vannak ezek polos dolgok, nagyteso ha tudsz beszélni akkor ő mondja el,hogy anya pocakjában van valaki, kistesom lesz.angol vagy magyar szövegekkel elátot ajándék doboz,vagy ruha
2021. aug. 18. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!