Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor érdemes tesztet csinalni...

Mikor érdemes tesztet csinalni? kaphatok egyiknap negativ tesztet es rá egy hétre pozitivat??

Figyelt kérdés
terheség

2022. dec. 17. 23:07
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
53%

Én találtam drogériában olyan tesztet, ami menzesz előtt 4 nappal kimutatja,és pozitív lett.

Lehet, hogy az első tesztet túl korán csináltad.

2022. dec. 17. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Ha az "egyiknap" a menstruáció késése előtt van, a "rá egy hétre" pedig késésnél, akkor igen, persze, simán.
2022. dec. 17. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
Nemvárt idején érdemes tesztelni. A kérdésed csak elméleti? Ha túl korán tesztelsz, mert nem bírtál várni vagy nem tudod, mikor lehetett az ovulációd, akkor úgy lehet negatív, majd 1 hétre rá pozitív, ha van terhesség.
2022. dec. 17. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%

Ez attól függ, hol tartasz a ciklusban, amikor a tesztet csinálod.


Ha menstruáció előtt 6 nappal csinálsz tesztet, nagyon nagy valószínűséggel negatív lesz, rá egy hétre pedig (a menstruáció elmaradása után egy nappal) már lehet pozitív.


Ha az elmaradt menstruáció napján negatív, akkor rá egy hétre lehet pozitív, ha később volt az ovuláció.


Ha menstruáció után egy nappal csinálsz tesztet, az negatív nagyon nagy eséllyel, ha erre rá egy héttel csinálsz, az is negatív nagy eséllyel...


Tehát az alap kérdés: Hol tartasz a ciklusodban?

2022. dec. 17. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ nagyon szeretnék babat ma kellet volna megjonnie de nem jott 5 napal ezelot pedig mentem pisilni es valami barnas volt a wc papiron azotta semmi csak gorcsolok egy par orat utana elál
2022. dec. 17. 23:17
 6/25 anonim ***** válasza:
És mikor teszteltél?
2022. dec. 17. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
tegnap es tegnap elott
2022. dec. 17. 23:19
 8/25 anonim ***** válasza:
23%

Ma már egy 10-es teszt (Facelle nekem bevált) nagy valószínűséggel pozitívat mutatna. Az 5 nappal ezelőtti barnázás lehet beágyazódási vérzés is (nekem volt), de hormon gond is.


#4.

#6.

2022. dec. 17. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:

#7.

És mindkettő negatív lett?

2022. dec. 17. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
57%

8. Ma már egy 25-ös teszt is pozitívat mutatna, ha a kérdező terhes volna.

Sőt, ha terhes volna, a tegnapi teszten is derengne valami...

2022. dec. 17. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!