Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges terhesség?

Lehetséges terhesség?

Figyelt kérdés
Negyedik napja késik, esedékes menstruáció előtt együtt voltunk kb egy héttel, de feltételezett pete érés után szinten kb egy héttel (32 napos ciklus). Tehát ciklus 26. napján. Lehetséges ilyenkor teherbe esni?
2022. dec. 26. 11:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Bàrki lehetséges...lehet máskor van a peteérésed.cárj pár napot és vegyél tesztet
2022. dec. 26. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Simán lehetséges
2022. dec. 26. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Te mondtad ki a kulcsot, "feltétezett peteérés". A minden ciklus más, a peteérés, illetve a teherbeesés valószínűsége is változik. Lehet azt gondoltad már túl vagy ezen, de csúszott a peteérés. Tudom vannak naptárak, amik előre megsaccoljak mikor van kb, de ezek semmit nem érnek. Szóval ezert kell védekezni mindig, de persze lehet akartátok a gyereket.
2022. dec. 26. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Igazából szeretnénk igen pár éve, de sajnos két inszeminacio sem sikerült. Talán végig rosszkor próbáltuk? Nem jellemző a késés…

(Most külföldön volt férjem, nem régen jött haza ezért tudom a napot)

2022. dec. 26. 12:20
 5/6 anonim ***** válasza:
52%
Ha pár napot késikegy jó teszt megmondja..halvány csíknak tuti lenniekell
2022. dec. 26. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Még mindig semmi, de tegnap csináltam egy tesztet az negatív lett.
2022. dec. 28. 12:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!