Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki hány évesen szeretne...

Ki hány évesen szeretne szülni és hány gyermeket szeretne?

Figyelt kérdés

Sziasztok:)

Ki hány évesen szeretné megszülni a gyermekèt(gyermekeit) és hányat szeretne (még)?


Én és a párom négy gyermeket szeretnénk, maximum meg ötöt, nagy család az álmunk.:)


Szeretném 25, 27, 29, 31 és (33 évesen).

Ha ez így nem jön össze akkor meg nyilván kevesebbet, de már 1 -nek is örülnék, ha majd összejönne.:)


Ti hogyan tervezitek?


Olyan emberek válaszát várom, akik hasonlóan álmodozó lelkek, mint én és olyanok kérlek ne válaszoljanak, akik negatívan véleményezik, azt aki szeret álmodozni, tervezni és akik szerint majd összetörök, ha nem úgy sikerül minden, ahogy "megálmodtam".



2023. jan. 2. 11:24
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
93%

26-28 akartam lenni eredetileg.

Utána esetleg ha 3. -at is akarunk akkor is lehessen 30 alatt.



Nah ennek ellenére ember tervez….


31 voltam az első gyereknél

32 a másodiknál


35 vagy már éppen 36 leszek a 3. Gyereknèl.


Errdetileg azt mondtam 24 évesen, hogy 30 felett nem szülök🙃

2023. jan. 2. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Gratulálok a 3 babához!😊 Ez ígyis jó, ahogy leírtad:) Régen én is mondtam, hogy 30 felett nem akarok, de már engem sem izgat. Csak nyilván rossz lenne addig várni. Nem akart jönni az első hamarabb? Vagy egyéb okok?
2023. jan. 2. 11:33
 3/29 anonim ***** válasza:
49%
0
2023. jan. 2. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
Ezt is megértem :)
2023. jan. 2. 11:34
 5/29 anonim ***** válasza:
16%
Nem fogok szülni mivel férfi vagyok. Nincs gyerekem ahogy a volt gimis fiú osztálytársaim 80 százalékának sem lett idáig. Mivel 42 évesek vagyunk ezért valószínűleg már nem is lesz. Szóval húzzatok bele csajok a gyerekszülésbe mert kihal az ország a rákba.
2023. jan. 2. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
90%
26 évesen szerettem volna az első,28 voltam mikor megszületett. 4 gyermeket terveztünk 3 év korkülönbséggel, de már az első után azt mondtam, hogy soha többet. 3 év kellett, hogy azt mondjam, ha akar, jöjjön. Majdnem 4 év lett a korkülönbség a 2 gyerek között, és hiába terveztünk 4-et, nem lesz több. 2 gyereket eltartani és menedzselni sem könnyű a mai világban, nem hogy 4-et. 😅
2023. jan. 2. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%
Régen én is úgy gondoltam, hogy 30 alatt nem szeretnék szülni. Aztán rájöttem, hogy eleve 25 évesen végzek az egyetemmel, utána még biztos egzisztenciát kéne építeni, meg kicsit “élni” is jó lenne. 🙈 A - most már - férjemet is 25 évesen ismertem meg, azóta öt év telt el, idén született meg a fiunk (1 hónappal a 30. szülinapom után 😅). Eddig utaztunk, szórakoztunk, karriert építettünk, albérletből saját lakásba költöztünk.
2023. jan. 2. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
95%
Bocsánat, 30 FELETT nem szeretnék szülni 🙈
2023. jan. 2. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
A suli nekem is kitolta :) én 22 évesen is akartam már, de már most nincs akadály:D:)
2023. jan. 2. 11:43
 10/29 anonim ***** válasza:
100%

25 évesen terveztem, 28 voltam az elsőnél. Ekkor tudtunk biztos egzisztenciát kialakítani, addig nem, utólag nem is volt reális a 25. 31 leszek most a másodiknál. Én még gondolkozom egy harmadikon, mert szívem szerint szeretnék, de az első lányom annyira nehéz természet és erős akaratú, hogy ha a második is ilyen lesz, akkor tuti kipusztul a maradék idegrendszerem. A harmadikat amúgy nagyobb korkülönbséggel vállalnám be, és az viszont már a 40+-os férjemnek nem ideális, ő nem szeretne nyugdíjas korban kamaszokkal küzdeni.


Szóval marad valószínűleg marad a kettő.

2023. jan. 2. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!