Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki hány évesen szeretne...

Ki hány évesen szeretne szülni és hány gyermeket szeretne?

Figyelt kérdés

Sziasztok:)

Ki hány évesen szeretné megszülni a gyermekèt(gyermekeit) és hányat szeretne (még)?


Én és a párom négy gyermeket szeretnénk, maximum meg ötöt, nagy család az álmunk.:)


Szeretném 25, 27, 29, 31 és (33 évesen).

Ha ez így nem jön össze akkor meg nyilván kevesebbet, de már 1 -nek is örülnék, ha majd összejönne.:)


Ti hogyan tervezitek?


Olyan emberek válaszát várom, akik hasonlóan álmodozó lelkek, mint én és olyanok kérlek ne válaszoljanak, akik negatívan véleményezik, azt aki szeret álmodozni, tervezni és akik szerint majd összetörök, ha nem úgy sikerül minden, ahogy "megálmodtam".



2023. jan. 2. 11:24
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
100%
Én most lettem 20 éves. Régen mindig úgy voltam vele, hogy 25 éves koromban már jó lenne szülni, viszont most úgy érzem, hogy az nagyon közel van. Mármint, még mindig egyetemista vagyok, sosem csináltam még semmit sem az életben ha lehet úgy fogalmazni, és erre 25 évesen már legyen gyerekem? Már nagyon korainak tűnik az nekem. Úgy érzem, hogy az a 25 mindjárt itt lesz már. Mindig 3-4 gyereket szerettem volna, de ha nem is lesz annyi, egyet, vagy legalább kettőt mindenképp szeretnék. Viszont az, hogy mikor, az jó kérdés. Úgy érzem, hogy még nagyon messze állok tőle, hogy gyerekem legyen, de azért nem szeretnék 35 évesen sem szülni.
2023. jan. 2. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
70%

Tervezni lehet, ezzel nincs is baj.


Aztán jön az élet, és kb keresztül húz mindent 😅


21-22 évesen akartam szülni az elsőt.

21évesen bele is vágtunk. Stabil munka, saját autó, ház, 4éves kapcsolat. 1 év után sem estem teherbe.

Viszont jótt az élet. Az exem akkora tartozást halmozott fel, hogs a nav vitte a házat. Kiderült, az apajelölt egy gerinctelen patkány... hiába a 4 év, amiből 2évig együtt laktunk, félreismertem.

Szoval ja.


23évesen ismertem meg a férjemet. Mire eljutottunk oda,hogy akkor baba, 25 lettem. 26évesen szültem a fiamat.

2 gyereket akartunk, 1 fiút, 1 lányt, kis különbséggel, max 30 éves koromig.

2 terhességem elment, elvetéltem.

Majd 29évesen "az utolsó pillanatban" megszültem a lányunkat. Ha abban az évben nem sikerült volna, feladtuk volna.


Most 30 vagyok, több gyerek nem lesz. Így is a kicsinél úgy érzem, hogy lehetnék fiatalabb 😅🙈

2023. jan. 2. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
71%
Én sosem akartam fiatalon szülni, de azért 28-30 körül jó lett volna. Sajnos máshogy hozta az élet, külföldre költöztem és az egésszel járó nehézségek és a párkeresés miatt sajnos most értünk el oda az immár férjemmel, hogy decemberben 35 évesen kezdtünk bele, de remelem hamar sikerül a baba. 🤞
2023. jan. 2. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
25%
Nekem annyi volt, hogy mindenképp 30 alatt szeretnék szülni. A kislanyomat 28 évesen szültem , ha ébben a hónapban nem jön össze a kistesó, akkor, 30 fölött fogok szülni, mert szeptemberben töltöm be. Kettőt szeretnénk.
2023. jan. 2. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
83%

Én nem akartam korán szülni, szülői minta miatt sem, mert anyum is 36 fölött volt, mikor születtem, utána jött a húgom három évvel később és én mindig úgy gondoltam, hogy nekem ez előnyös volt.


Aztán 28 évesen beindultak a hormonok és most 31 évesen várom az első gyereket. Azt mondtuk meglátjuk, hogy mennyire bírjuk, de 2-3-t szeretnénk. Nyilván minél előbb :)

2023. jan. 2. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
100%
Én igazából sose akartam szülni. Gyermekszakápoló vagyok, a munkám az, hogy gyerekeket gyógyítsak. Az akkori párkapcsolatom nem volt alkalmas családalapításra, viszont ezt úgy vettem, mintha én nem akarnék gyereket. Aztán megismertem a férjemet és 28 évesen jött azaz érzés, hogy szeretném. Még nekem is idegen volt ez az egész. Pont egy hónap híján szültem 31 évesen. Nem bántam meg, hogy eddig vártam, ugyanis nálam valószínűleg a megfelelő partner hiánya miatt nem ketyegett az a bizonyos óra. Most 6 hónapos a kislányunk, de valószínűleg nem is szülök többet. Nem könnyű vele, sokat sír, egyáltalán nem alszik, így én se alszok lassan féléve. Valamint - lehet megkövezni -, de nem akarom magamat, a hivatásomat feladni és főállású anya lenni. Anya vagyok, igaz, de életet is akarok menteni. Amint lehet, megyek is vissza dolgozni, mert az életem nagy részét a hivatásom teszi ki. Nagyon hiányzik a munkám. Nekem ez az itthoni lét is büntetés. Irigylem azokat, akik ilyeb 3-4 gyereket akarnak, szülnek is és háztartásbeliek maradnak 10 éven keresztül. Nekem sajnos nem megy ez a hagyományos női szerep.
2023. jan. 2. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
79%
23 évesen született az első, 24 évesen fog a második, és szeretnénk majd biztosan egy harmadikat is, ha három után nem leszünk kipurcanva, akkor talán egy negyediket. Minél kisebb korkülönbséggel szeretnének őket. :)
2023. jan. 2. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:

28 voltqm az első babámnál majdnem 29 :D(2hét)most 30 leszek a 2.babámmal(majdnem 31)

27 éves koromig szerettem volna meg Tiniként de nehezrn jött össze baba

A második kisbabám pedig zsizsup úton lett

21hkm

2023. jan. 2. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
0%
De most akkor nem értem, hogy csak azok válaszoljanak, akiknek még nincs gyereke, majd csak akar, vagy írjon az is, ki hogy akarta, és mi lett?
2023. jan. 2. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
100%

Még a gyerek(ek) előtt úgy gondoltam, hogy 30 éves koromig szeretnék kettőt.

Aztán az élet másképp hozta. 30 voltam amikor az első megszületett, most pedig hamarosan megszületik a második, én pedig utána pár héttel leszek 33.

Időközben házat vettünk a férjemmel, felújítottunk, és az első gyerkőc is nehezebben jött össze, mint ahogy azt elképzeltük

2023. jan. 2. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!