Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Csont negatív teszt mégis...

Csont negatív teszt mégis terhesség?

Figyelt kérdés

2 hete késik a menstruációm.

Mivel nem Magyarországon élek ezért sajnos nem igazán tudok orvoshoz szaladgálni.

A tesztek amiket csináltam totál negatívak viszont ennyit még soha az életben nem késett a menstruációm.

Lassan már a 3.hétnek is vége.

Többször voltunk együtt védekezés nélkül decemberben de ha a tesztek negatívak akkor nyilván nem vagyok terhes nem?

Olvasgattam,hogy létezik olyan,hogy valakinél nem termelődik HCG egyáltalán a terhesség alatt.

Ez mennyire lehet igaz szerintetek?


2023. jan. 5. 20:43
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
96%

Mindenki azt hiszi akinek negatív a tesztje.. 😂

Ezer egy dolog miatt késhet, nem csak terhesség miatt.

2023. jan. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
83%

Létezik a jelenség, de tényleg ezerből egy nőnél kb.

Egyszer-kétszer normális ha kimarad a menstruáció, lehet a háttérben bármi, betegség, stressz, stb. Ha többször nem jön meg, akkor nőgyógyászhoz kell menni. 99,999% hogy nem terhesség lesz a háttérben.

2023. jan. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
93%
Nem vagy terhes! Extrém ritka, ha nincs kimutatható HCG.
2023. jan. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
88%
Nem létezik olyan, hogy a terhesség alatt nem termelődik hcg. Olyan létezik hogy nem választódik ki a vizeletben, de ez ritkább, mint a fehér holló. Szerintem más lesz a késés oka.
2023. jan. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
93%
Mindenki azt hiszi, ő a kivétel.
2023. jan. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
82%
jelen, én vagyok a kivétel. nekem nem volt pozi tesztem, még a 4. hónapban sem (akkor próbáltam utoljára, kiváncsiságból, mert kezembe akadt egy maradék teszt). de tényleg ritka
2023. jan. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
84%

4 véletlen lepontoztalak, pedig így igaz



6

A ritka holló, de azért akad.



Mikor derült ki, hogy mégis terhesség?

2023. jan. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
85%
4-est kár volt lepontozni, neki van igaza. Nincs terhesség hcg nelkül, olyan van, hogy a vizeletben nincs jelen, de ritka. A vérből mindenkinél kimutatható a hcg, aki terhes.
2023. jan. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
76%

8 az egyik én voltam.. rossz helyen akartam görgetni, véletlen volt..

Írtam is

2023. jan. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
81%
6 vagyok, mi már nagyon akartuk, késéstől számítva 5. héten (mikor nem csak 1 maradt ki de a következő is késett) mentem dokihoz, ő mondta, hogy valszeg az, de nem lát semmit, menjek vissza 2 hét múlva, és mikor visszamentem, akkor látszott, és mondta is, hogy fiatalabb, mint utolsó menzesz időpontjától számítva kéne lenni
2023. jan. 5. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!