Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nagyon fáj a mellbimbóm,...

Nagyon fáj a mellbimbóm, menstruáció sehol, negatív teszt —-> terhesség lehet?!

Figyelt kérdés

Tudom tudom…ha a teszt negatív akkor nem vagy terhes.

De olvasgattam itt pár hozzászólást, hogy nem mutatta ki a terhességet a teszt még 2 hónaposan sem mert nem választódott ki a vizeletben a HCG.

Nekem iszonyatos mellfájdalmam van és egész nap hányingerem.

Utoljára November 26.-án jött meg a menstruációm és azóta nem.

Elmegyek orvoshoz mindenképpen de ez már több mint két hetes csúszás.

Orvoshoz is elmegyek nyilván mert ott látja ha esetleg van valami csak nagyon nem hagy nyugodni ez a dolog.

Peteérés környékén voltunk többször együtt.

Szerintetek?


2023. jan. 7. 17:07
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

Jaj bocsi a szóismétlésért.

Fogalmazni még nem tanultam meg…😀

2023. jan. 7. 17:07
 2/13 A kérdező kommentje:

Ja igen..az utolsó tesztet ma csináltam.

Elvileg ha van baba akkor már 6 hetes vagyok.

Van itt bárki ezen az oldalon most akinek nem mutatta ki a terhességet a sima teszt?

Tudnék pár dolgot kérdezni?

2023. jan. 7. 17:10
 3/13 anonim ***** válasza:
81%

Kb. 1 a 10 millióhoz az esélye, hogy ez előforsuljon.


Szimplán nem vagy terhes, ez az igazság.

2023. jan. 7. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Hol olvastad,hogy kb 1 a 10.000.000-hoz az esély?
2023. jan. 7. 17:19
 5/13 anonim ***** válasza:
87%

Tudod mit?


Terhes vagy.


Úgyis csak tudjuk, hogy ezt akarod itt olvasni, bármi a valóság.


Gratulálok, terhes vagy!

2023. jan. 7. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Neked mi a bajod?
2023. jan. 7. 17:24
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Menj el hcg vérvételre és okosabb leszel.
2023. jan. 7. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
70%
Na, megint egy, aki azt hiszi, hogy pont ő a millióból az egy, akinek a veséje nem választja ki a hcgt. Nevetséges, komolyan. Én nekem se sikerült a baba rövid idő alatt, de ha az a nyamvadt teszt negatív volt, akkor elfogadtam, hogy nem sikerült. Amikor terhes lettem nem volt hányingerem (az a 6.héttől kezdve volt) és a mellbimbóm se fájt a terhességem alatt soha. Sőt az elején semmilyen tünetem nem volt. Ezek premens tünetek, ami azt jelenti, hogy nemsokára meg fog jönni. Vagy (mint ahogyan előttem is javasolta valaki) menj el a synlabba egy béta hcg vérvételre, amihez beutaló se kell, az ára olyan, mint egy drágább terhességi teszté és 1 munkanapon belül van eredmény. Az biztosat mond. Tudom, hogy ez az utolsó menstvára minden babára vágyó nőnek, de álljunk a talajon két lábbal nem elrugaszkodva a valóságtól. Ez hetek óta az ötvenedik ilyen kérdés itt. Csináltasd meg a labort és akkor talán elfogadod, hogy ez a hónap nem sikerült.
2023. jan. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
79%
Ha negatív a teszt, nem vagy terhes.
2023. jan. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
74%
Gondolom, több fajta tesztet csináltál és mindegyik negatív. Ennyi idős terhességet már réges régen ki kéne mutatnia a legmegbízhatatlanabb tesznek is. Majd az orvos ennél többet fog tudni mondani.
2023. jan. 7. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!