Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért nem erősebb a tesztcsík...

Miért nem erősebb a tesztcsík már mint a kontroll? Kép lent

Figyelt kérdés

Sziasztok! Ma vagyok 5 hetes terhes. Doki berendelt holnapra. Ma reggel csináltam tesztet hálisten nem halványodott erős 2 csíkos. Igaz predivel kezdtem a tesztelést de rossmannban tegnap voltam hiánycikk lett ezért vettem másfajtát..bosszant hogy nem erősebb a tesztcsík már ilyenkor mint a kontroll...vagy az csak predinel van?


[link]


2023. jan. 8. 08:16
 1/8 anonim ***** válasza:
94%
Nem kell erősebbnek lennie.
2023. jan. 8. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
94%
Miért bosszant? Nem arra való, hogy erősséget mérjen. Pozitív és pont. Ennyi a dolga.
2023. jan. 8. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez nagyon erős.
2023. jan. 8. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sem erősebb egyik teszten sem. Én holnap töltöm az 5.hetet.
2023. jan. 8. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezek nem analitikara valók, nem lehet belőlük hcg szintre következtetni. Azt eleve vérből kell nézni. Még egy nőgyógyász sem tud/mer véleményt mondani pisitesztek alapján. Jelentősége akkor van az erősségnek, ha a korábban erős teszt pár nap alatt eltűnik. De az nem ilyen, hanem egy alig látható predi...
2023. jan. 8. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
5 hetesen még marha korai lesz az orvos....
2023. jan. 8. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ureaplasmam van azert kell felkeresnem. Megbeszéljük a kezelést.
2023. jan. 8. 10:38
 8/8 anonim ***** válasza:
Beteg vagy. Minek tesztelni, ha pozitív lett????
2023. jan. 8. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!