Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetséges, az, hogy a tesztcs...

Lehetséges, az, hogy a tesztcsík nem lesz erősebb a kontrollcsíknál terhességi teszten?

Figyelt kérdés
Már majdnem 2 hete, hogy kimaradt a menstruációm, de a tesztcsík valahogy mégsem lesz erősebb a kontrollcsíknál. Másnak is volt ilyen? Vagy jelentheti azt, hogy már nem növekszik a hcg a szervezetben?
2013. jan. 16. 22:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
42%

A tesztcsík a kontroll csíknál sosem lesz erősebb.Ugyan olyan erős lehet,mint a kontroll,de erősebb nem lesz!!!Ha már olyan erős a teszt mint a kontroll akkor már elég magas a HCG a szervezetedben :)

Gratulálok a babához :)


24+1 hkm

2013. jan. 16. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Nézd, pl ez is erősebb a tesztcsík:

[link]


Lehet, hogy nem mindegyik fajta tesztnél lesz erősebb?

2013. jan. 16. 23:08
 3/14 anonim ***** válasza:
Az amit te erősebbnek látsz,az a kontroll csík!!!
2013. jan. 16. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

De akkor miért van mellette egy nagy T betű? :) A halványabb mellett meg a C.

Bár a dokim megmondta, hogy hagyjam abba a tesztelgetést és nyugodjak meg...

2013. jan. 16. 23:20
 5/14 anonim ***** válasza:

Nem értem,hogy te ott hol látsz nagy T betűt meg nagy C betűt.

Én azt láttam mellé írva,hogy pregnant meg no pregnant.

2013. jan. 16. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Hű, bocsi, valószínű azért látszik neked másik kép, mert nem vagy bejelentkezve a rendszerbe.


[link]

2013. jan. 16. 23:31
 7/14 anonim ***** válasza:
50%

Hát nem tudom..ez érdekes..én 6 tesztet csináltam amikor teherbe estem,mindegyik különböző márkájú volt,és egyik sem lett erősebb a kontroll csíknál.Nem tudom,ennél a tesztnél miért erősebb?!

De egyébként is hagyd most már abba a tesztelést,mert egy pozi teszt is biztos terhességet mutat.Attól,hogy megcsinálsz jó sok tesztet a helyzet nem fog változni..kismama vagy és kész :) Most már a teszt helyett ő rá koncentrálj és élvezd a terhességet :)

Boldog babavárást :)

2013. jan. 16. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Nekem mind az 5 tesztemnél erősebb volt a tesztcsík a kontrollcsíknál, 4-féle tesztet próbáltam, ennek ellenére nem hiszem, hogy olyan nagy jelentősége lenne annak, hogy melyik az erősebb. Két csík - baba, egy csík- nembaba

ennyi a lényeg :)

2013. jan. 16. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, az első UH azért megnyugtató lesz remélem:)
2013. jan. 17. 00:20
 10/14 anonim ***** válasza:
Nekem soha nem volt erősebb de már 30 hetes kismama vagyok :)
2013. jan. 17. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!