Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Petefészek nyilalas,görcsölés,...

Petefészek nyilalas,görcsölés,derekam is fajdogal,ovus tünet van de az ovulációs teszt meg negativ ?

Figyelt kérdés
Ennyire be csaphatnak a tünetek ?ciklis10.napon vagyok
2023. jan. 9. 12:38
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

Ezek szerint igen.

Én nagyon ritkán érzem. De akkor nekem van hogy csak pár perc, óra.

2023. jan. 12. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

Nekem se mindig van vagy lehet mára elmúlt azt azért nem érzem ma már

De inkább esténként érzem

2023. jan. 12. 13:54
 13/20 anonim ***** válasza:

Ha nem érzed, akkor már megvolt.

Én néha délelőttönként vagy délutánonként csak pár szurkalast. Ha nagyon figyelek, ment az utóbbi 2 hétben, néha menni görcs szerű érzést is éltem felfedezni 😵 de a tesztek szerint, és a pg53 szerint semmmi nem volt 😰

Naptár jól átvert, 6-ara jelzett előre ovut. De a teszt csak 8-an kezdett erősödni, 9-en hetfon volt legerősebb, de nem volt a teszttel egyforma, kedden du pedig már halvanyult szerdán már hómező.igy én hétfő/keddet feltételezem, hogy megvolt a tuszorepedes. Szerdat veszem 1dponak.

2023. jan. 12. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

Értem

Nekem.tegnap előtt délelőtt pozitív volt délután meg már negativ lett

Így akkor én hogy számoljam?

2023. jan. 12. 15:39
 15/20 anonim ***** válasza:

A tüneteket is hozzaveve, én a tegnapot vennem dpo1-nek. Mivel tegnap már nem érezted a görcsöket.

Esetleg próbáld ki a premom alkalmazást, sokat segít a nyomkovetesben, és az LG teszteket is befotozhatod és kiértékeli. Nekem kb jól lőtte be az ovut, bár most fura hónapom van.a menstruációs naptár, a rózsaszín könyvön kis virágos app pedig messze járt tőle. De azért most mind2ot használom.

2023. jan. 13. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Rendben ez a premon le bán töltve és az 2 dpo ír
2023. jan. 13. 11:12
 17/20 anonim ***** válasza:

Semmi sem pontos, csak megközelítőleg követő be minden :S

Nekem 6. Dpo-t ír, de inkább 4 szerintem az ovutesztet figyelembe véve.

Most a nemvart időpontját nehéz kivárni, és persze a tesztelést megállni, és / vagy a kövi ciklust.


Mondjuk én folytatom a délutáni ovuteszteket, hátha valami extra furi dolog van nálam.

Te tesztelsz még?

2023. jan. 14. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:

2 napja abba hagytam a tesztelést

Neked van valami fejlemény?

2023. jan. 15. 06:58
 19/20 anonim ***** válasza:

Nekem a premom erősebbnek ítélte a tegnap esti csíkot. Nem is értem miért. 0,06;0,04 és tegnap 0,17 volt a T/C arany. De amúgy kb ugyanolyan halványak a T csikok szerintem. Néha volt szurkalas a jobb petefeszkemnel, egyéb nincs. 20/22-re nem várom a calendar/premom szerint.

Ami furi, hogy 4-en és 5-en volt barnás nyakom pici, és 3-4-en szintén vmi halvány csík a cb.ovuteszten. 1-jen és 5-en voltunk együtt. nem értem ezt az egészet 😵


Nálad van valami fejlemény?

2023. jan. 15. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Nekem annyi meg, hogy magasabb a pulzusom, nem tudom az bármit szamit-e, mert eleg stresszes időszakban vagyok amúgy is :s
2023. jan. 16. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!