Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az elmaradt menstruáción...

Az elmaradt menstruáción kívül ki milyen tüneteket,furcsaságokat tapasztalt,ami miatt sejtette,hogy baba van a dologban,és úgy is lett?

Figyelt kérdés

2022. okt. 9. 12:21
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
40%
Semmi. Várd meg a nem várt napját, ne türelmetlenkedj... Ma tele van az oldal kattos nőkkel. 🤦
2022. okt. 9. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
81%
Semmi. 3 nap késés után pozitív lett a teszt.
2022. okt. 9. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
32%

Extrém,egynapos hőhullám

Visszaszámolva akkor lehetett max 1hetes a terhesség.

Csupán a menstruáció időszakában lett pozitív a teszt, rá 2-3 hétre

2022. okt. 9. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
39%

Farkasehseg a teszt elotti 1 vagy 2 hetben.

Folyamatosan ehes voltam, es kifejezetten vagytam a friss zoldsegekre, gyumolcsokre, sovany husra.

2022. okt. 9. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
51%
Nekem szúró érzés volt a hüvelyembe, olyan volt mintha bele szúrtak volna valamit alulról. Második terhességemnél jött ez az érzés és rögtön tudtam, hogy terhes vagyok, pedig még nem késett a mensim.
2022. okt. 9. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
40%
Utolsó vagyok: első terhességnél is volt ez az érzés, csak ott még nem foglalkoztam vele.
2022. okt. 9. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
79%
Semmit. 2 nap késés után realizáltam, hogy nem jött meg, így ellőttem egyet az otthon tartott tesztekből. Számítottam rá, hogy akkor leszek terhes, mert akkor jelentették be a lezárásokat, ami miatt én sem dolgozhattam hetekig 😃
2022. okt. 9. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
1-es,már késik csak még nem tudtam tesztet csinálni. Majd csak jövőhéten.
2022. okt. 9. 13:22
 9/29 anonim ***** válasza:
68%
Nekem nagyon feszült a mellem. Ha levettem a melltartót, azt hittem, leszakad:D
2022. okt. 9. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
65%
Nekem nem jöttek elő az államon a szokásos pattanásaim, amik mensi előtti napokban szokott, pár darab. És a mellbimbóm kegyetlenül fájt, de mindez már akkor mikor kb meg kellett volna jönnie.
2022. okt. 9. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!