Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ciklusom 11-dik napján történt...

Ciklusom 11-dik napján történt egy baleset.😓 Aggódjak?

Figyelt kérdés
27 naposak a ciklusaim. 5 napja történt egy baleset. Eseményutániról lekéstem. Nagyon félek hogy terhes maradtam. Nagyon nagy az esély szerintetek, hogy be sikerült? Már minden tünetet beképzelek.Nem zárkózom el teljesen a gyerektől, de úgy érzem, hogy nagyon nem állok most készen a gyermekvállalásra. 🙏😓😓😓
2023. jan. 9. 21:27
A kérdező szavazást indított:
Nyugi, nagy eséllyel megúszod.
Szerintem nagy eséllyel terhes leszel.
19 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Kb 13-14.nap van ovud a sperma simán elvan 2-3 napig bent, sajnos nagy esélyef van a terhességre, 5 nap múlva csinálj egy predictrol earlyt
2023. jan. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy itt is és az életben is látjuk, minden hónapban kb 20-25% esély van teherbe esni, akkor is, ha az időzítés tökéletes, mindenki egészséges, stb. Tehát nagyobb az esélye annak, hogy nem vagy az, számszerűsítve 75-80%.

Persze mit sem ér a statisztika, ha mégis az elenyésző százalékba esik az ember.

2023. jan. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia, mi történt végül?
2023. febr. 14. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!