Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 3-4 nap múlva kéne megjöjjön...

3-4 nap múlva kéne megjöjjön a mensim. Nagyon szeretnénk kis babát de van értelme ilyenkor tesztelni? Olvastam volt olyan akinek mesni előtt kimutatta a teszt

Figyelt kérdés
2023. jan. 12. 20:24
 1/10 anonim ***** válasza:
92%

Nincs.

Felesleges pénzkidobás, plusz szemét ha terhes vagy ráér az elmaradt menzesz után tesztelni, ha meg nem vagy terhes nem leszel attól, hogy hamar csinálsz tesztet, se attól hogy 5 db tesztet csinál valaki.

2023. jan. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%

Várd ki azt a pár napot. Aterzem a helyzeted, nekem jövő héten kell (nem) megjonnie.

Ha aznap tesztelsz, vagy ha esetleg késik, akkor teljesen egyertelmut mutat a teszt .

2023. jan. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
27%
én tesztelni fogok előbb mert szerintem néha nem árt minél hamarabb megtudni. Esetemben pl tüdőszűrőre kellene mennem jövő héten és hát ilyekor nem árt előbb tesztelni. Vagy pl nekem is volt már kémiai terhességem és ha valaki hamar megtudja, hogy megfogant és kap rögtön progeszteronpótlást ha szükséges, akkor már azzal is sokat segíthet magán....
2023. jan. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
81%
Felesleges előbb tesztelni, mert lehet ki sem mutatja.
2023. jan. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
65%
#3 te már megfogantál, különben nem tudnál ide írni
2023. jan. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem is felesleges.

Nekem az egyik gyerekem olyan későn fogant, késés után mutatta csak ki a teszt.

2023. jan. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Hát akkor ezek szerint inkább várok mindhogy inkább csalodjak. Olyan érzésem van mintha össze jött volna de igazából félek tesztelni a negatív eredményétől
2023. jan. 12. 21:33
 8/10 anonim ***** válasza:
58%
Nemvart napjan tesztelj, vagy erzekeny teszttel max elotte egy vagy ket nappal. En a nemvart napjan(ciklus 25. napja) teszteltem eros pozitivat. Szoritok neked!
2023. jan. 13. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Persze,vannak akik már az 8.dp-on erős két csíkosak,hát en nem az a kategória vagyok 😃 Kislányom is csak nem várt után egy héttel mutatta ki. Én holnapra nem várom, de volt olyan hónap hogy lőttem a teszteket feleslegesen. Most már megvárom a hétvégét, ha nem jelentkezik csak utána tesztelek.
2023. jan. 13. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
75%
Predictor early mindegyik terhességem 5-6 nappal mensi előtt már mutatta
2023. jan. 13. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!