Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van értelme? Az utolsó menzesz...

Van értelme? Az utolsó menzeszem alapján ma 21 hetes és 1 napos vagyok, szeretnénk 4 D ultrahangra menni!?

Figyelt kérdés
Szerintetek van értelme,úgy ertem látszódna minden rendesen vágy meg túl korai? A helyzet az hogy azt szeretném ha anyukám is jöhetne de ő e hónap 28 adomán elutazik , és én erre a hétvégére gondoltam hogy kérek idopontot, de ha túl korai és nem látszana szépen akkor mégsem mennék el most. Szerintetek ? Volt valaki 21 -22 hetesen 4D -n?

2019. júl. 8. 09:22
 1/8 A kérdező kommentje:
Elnézést kérek a hibákért,
2019. júl. 8. 09:23
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
19 hetesen és 12 hetesen is voltunk, már akkor is szépen látszódott, szóval szerintem ne aggódj. Nem annyira a koron múlik, inkább a baba kedvén, mennyire akarja mutogatni magát.
2019. júl. 8. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A nagyobbak kb ennyi idősen voltam. Így is jó volt, de a picivel vártunk meg 6 hetet, az jobb volt.
2019. júl. 8. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem a korral van a gond ,a kislanyommal 24 hetesen voltam ott szepen latszott mar minden ,es az arca is szepen kiveheto volt azert nem tudom ,nem túl korai e ?
2019. júl. 8. 09:53
 5/8 anonim ***** válasza:
Mi anno a 26.héten voltunk a Czeizel intézetben. Ha jól tudom ez a legjobb időpont erre. Viszont ha nem is fog tökéletesen minden látszani, akkor is megnézhetitek a babát. :) Én mindig úgy vártam már az Uh-okat. Legalább anyukád is látja majd az unokát. Ha most tudtok elmenni, akkor is biztos nagyon jó élmény lesz. Jó babavárást!
2019. júl. 8. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mi voltunk a 21. héten, nagyon vézna volt még a babó, de látszott rendesen minden és jól belefért a képbe, nem bántuk meg, hogy elmentünk. 24 hetesen szintén láttunk pár 4D képet, ez sima ultrahangnak indult és az orvos átváltott 4D-re, addigra az előző vizsgálathoz képest elég sokat hízott és teljesen más lett az arca, nem is fért már bele egy képbe. Mindkettőnek örültünk, de olyan volt, mintha két különböző babát láttunk volna :) Szerintem menjetek el, anyukádnak biztos nagy élmény lesz bármelyik héten is legyen.
2019. júl. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Végül jövőhét szombatra kaptunk időpontot, remélem 23 hetesen valami már látszani fog :)
2019. júl. 9. 21:03
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2019. júl. 9. 21:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!