Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A barátnőm azt mondta, hogy...

A barátnőm azt mondta, hogy mivel ikreket szeretnének ezért 2x1 closty helyett 2x2 fog szedni. Van ennekk így értelme vagy jó nagy ostobaságot csinál. Veszélyes lehet rá nézve?

Figyelt kérdés

Én mondtam neki, hogy ne csinálja de egyik fülén be a másikon ki...

Lehet valami baja tőle?

Köszi a válaszokat!


2011. febr. 28. 21:03
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát elég ostoba! Túlstimulálja magát aztán tele lesz cisztákkal!
2011. febr. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Én is ezt mondtam neki de mintha a falnak beszélnék...

Mondjuk tüszőrepesztő szurit fog kapni.Így is lesz valami baja?

2011. febr. 28. 21:12
 3/8 anonim ***** válasza:

Szerintem örülhet, ha egy ilyen kúra után megmaradnak a petefészkei!

És az orvosnak majd mit mond, amikor meglátja az UH-n 45 db 30-40 milis tüszőt?

2011. febr. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
És én 2x1-től túl lettem simulálva...
2011. febr. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
stimulálva
2011. febr. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az orvos tudta nélkül emelni bármely gyógyszer mennyiségét veszélyes lehet. Az orvos járt orvosi egyetemre és nem a kedves, drága barátnőd, ezért talán egy kérdést megérne a dolog! Az ilyen önkezelő emberekből szoktak a betegek gyűlni a kórházban (mert a MAriska ezt szedi a hasfájására, adott nekem is, mert nekem is fájt stb.). Az, hogy miből-mennyit kell szedni nem véletlen. Nagyon komolyan gondolja meg, mit tesz, mert felesleges kockázatokat vállal. Miért nem beszél az orvossal az ikrekről? Talán van más megoldás, mint hogy begyógyszerezi magát sutyiban! (egy eü-s kismama)
2011. márc. 1. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Minden benne van a tájékoztatójában:


HOGYAN KELL SZEDNI A CLOSTILBEGYT TABLETTÁT?

A Clostilbegyt tablettát mindig az orvos által elmondottaknak megfelelően szedje. Amennyiben nem biztos az adagolást illetően, kérdezze meg orvosát vagy gyógyszerészét.

A gyógyszert naponta egyszer, étkezés előtt kell bevenni.

A kezelés esetleges mellékhatásai miatt a terápiát nőknél mindig gondos nőgyógyászati vizsgálat előzze meg. A Clostilbegyt szedése szigorúan szakorvosi javallatra ajánlott, állandó szakorvosi felügyelet mellett.

Meddőség esetén a készítmény szokásos adagja és a kezelés időtartama a petefészek érzékenységétől (reakcióképességétől) függ.


Az ajánlottnál nagyobb mennyiségű Clostilbegyt tabletta bevétele után megfigyelt tünetek: a hányinger, hányás, kipirulás, izzadás, látászavarok (homályos látás, felvillanások, vakfoltok), petefészek megnagyobbodás medencei vagy hasi fájdalommal. Túladagolás esetén a hatóanyag eltávolítása mellett csak tüneti terápiára van lehetőség. Túladagolás gyanúja esetén haladéktalanul forduljon orvoshoz

2011. márc. 1. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem tele lesz cisztákkal. Vagy 5-ös ikrei lesznek, amit nagy kockázattal ki is hordhat, egész terhesség alatt kórházban kell feküdnie (nem valószínű, hogy sikerül), vagy elvetéli mindet, esetleg szelektív abortuszt kell végezni, hogy csak 2 magzat maradjon, de a beavatkozástól elveszítheti a kívánt 2 babát is. De a cisztásodás a legvalószínűbb.
2011. márc. 1. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!