Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 14-15 hetesen van értelme...

14-15 hetesen van értelme elmenni 4d-s UH-ra? A nemét szeretnénk megtudni.

Figyelt kérdés

Meglepetés baba volt, és a páromnak még nem tűnik "igazinak", hogy babát várunk. Arra gondoltam, hogy elmehetnénk pár hét múlva 4d-s ultrahangra, és akkor ott ő is látná, hogy tényleg van bent valaki, mert a béna 2d-s képek amiket az SZTK-ban kapok nem adják vissza a valóságot szerintem.

És nagyon izgul, mindenáron fiút akar (én meg inkább lányt). Szerintetek lenne értelme 14 vagy 15 hetesen elmenni?

Most 12 hetes vagyok.


2016. febr. 1. 19:20
 1/8 anonim ***** válasza:

Még korai. Ennyi hetesen, ha elmentek egy magán uh-ra (pl. Istenhegyi, Maternity) akár már látható is lesz a neme (nem mozi, hanem diagnosztikus vizsgálat).


Viszont a 4 vagy 5D babamozi élményt a 22-32. hét között szokták ajánlani a szonográfusok. Ennek ellenére, a miénkből a 30. héten már szinte semmit sem lehetett látni.:)


egyébként szerintem az 5d-t válasszátok a 4d helyett, elképesztően más technika, mi imádtuk:)


34hkm

2016. febr. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Akkor elég lenne egy magán dokihoz elmenni 14. hét körül? A dokim akihez járok egy hónap múlva rendelt vissza, akkor már 16 hetes leszek, lehet már ő is meg tudná mondani a nemét akkor, de minél előbb szeretnénk tudni.
2016. febr. 1. 19:41
 3/8 anonim ***** válasza:
16 hét előtt nem sok értelme van. Lehet tippelni ha megmutatja lehetséges, hogy be is jön de nem véletlen, hogy van olyan orvos aki 16 hetes kor előtt nem is tippel. Lehet 16 hetesen sem mutatja meg magát az orvosodnál, mint nekünk, mi már ekkor gondolkoztunk a 4D-ben. Végül kibírtuk a 19 hetes UH-ig ahol egyértelmű is lett a neme.
2016. febr. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

a 14. hét még korai. a Müller cső ez időtájt záródik. becsapós még :)

nekem is megnézte a dokim a 14. héten a babámat, hüvelyi illetve hasi uh-val is, terpesztett is rendesen a baba,tényleg nem volt ott semmi. azt mondta 90% kislány.majd a 16. héten előkerült egy teljesen egyértelmű fiú "alkatrész" :D

2016. febr. 1. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem magandokihoz, hanem 20 millios uh gephez :) azert irtam a helyeket peldanak:)
2016. febr. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
12 hetesen inkább lánynak nézte a doki a babát. Most 14 hetes vagyok, 17 hetesen megyek újra hozzá ott már biztos látszódni fog. Szerintem felesleges most elmenni 4dre mert az is lehet hogy takargatja magát, na meg ha később mentek az ott már igazi élmény! Ott már nagyon édes baba kesz a képen!
2016. febr. 2. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem 18 hetesen sem tudták megmondani.Csak 24 hetesen a 4D-s ultrahangon.Szerintem vàrj egy kicsit még.18 hetesen amúgy is van 1 kötelező uh.
2016. febr. 2. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

19 hetesen mondták meg, 16. hét előtt a dokim nem is tippelt volna. Azért arra is készülj fel lélekben, hogy mi van, ha takarja magát, mert van, akinek ennél még jóval később sem derül ki.


3/4/5D-t tényleg csak később érdemes csináltatni, keress rá neten, hogy ilyenkor hogy néz ki, olyan kis alien-szerű:D

2016. febr. 2. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!