Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lányok, nektek nem hiányzik a...

Lányok, nektek nem hiányzik a "régi" gyakoris közeg ebben a kategóriában?

Figyelt kérdés

Többségében elvileg itt olyan nők vannak, akik szeretnének babát (néhány szakadt gumis, felvilágosulatlan tini kivételével). Én is látom, hogy minden második kérdés hülyeség, 5 nappal ovu után tünetek nézegetése, korai tesztelés, stb... De a napnál is világosabb, hogy együttérzésre, biztatásra, beszélgetésre, valamiféle kapcsolódásra vágyik az illető, nem is a konkrét kérdés megválaszolására. És annyi a negatív, bunkó komment, hogy engem néha ez bánt, és már nem is szívesen olvasom.

De ha 10-15 évvel ezelőtti ugyanilyen kérdésre bukkanok, csupa támogató válasz született, szorkolás, biztatás, jóindulat. Nem tudom, hogy van-e erre másik fórum, de ez is ilyen volt. És lehetne is ilyen. Vagy ti hogy vagytok ezzel?


2023. jan. 20. 10:42
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
92%
Szia! Én is így gondolom, mint te. Régebben nagyon kulturáltan ment itt a kommunikáció. Sok korábbi beszélgetést olvastam, ahol tényleg segítőkészen válaszoltak. Most azonban sokszor flegma, lekezelő válaszok érkeznek. A kérdésre kérdéssel válaszolnak, stb. Persze, tisztelet a kivételnek. Nagyon jó lenne, ha támogatni lehetne egymást.
2023. jan. 20. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
85%

Teljesen egyetértek veled! Itt már nagyon sok megkeseredett, észt osztó, kiégett nő van. Azért jár fel ide, hogy kiélje a frusztrációját.

Nekem már van babám, de nem felejtem el, hogy néhanapján én is tettem fel itt olyan kérdéseket, mint amit említesz.

2023. jan. 20. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem az olyan kérdésekre, amik értelmesek, tényleg "gyakori kérdés", most is többnyire normális, támogató válaszok születnek. Pl milyen babakocsit ajánlanátok terepre vagy mit vigyek a kórházba.

Arra meg hogy 4. Dpo-n valami tünet? Gyertek beszélgessünk, ki mikor dugott, mikor nem akar vérezni, arra vannak más fórumok, ezek nem Gyakori kérdések, ezek hoxára vagy Facebookra valók.

Meg hogy teszt negatív, megjött de lehetek terhes mert nagyon szeretnék, ezekre az a "helyes" válasz hogy persze, biztos az vagy? Mert szerintem erre az a válasz, hogy teszt negatív, megjött, nem vagy terhes. Akkor is ha fáj.

2023. jan. 20. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
57%

3-as

De azokra a válaszokra is lehet normális hangnemben válaszolni. Népbetegség lett szinte a meddőség, én elhiszem, hogy ebbe bele lehet betegedni. Nem bántani kell az ilyen kérdezőt, hanem megírni, hogy sajnos nem vagy várandós. Nem kell flegmáskodni, senkinek nem kötelező válaszolni.

2023. jan. 20. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem meg szimplán au a helyzet, hogy 10-15 êve még újdonság volt egy ilyen kérdés, most meg, ahogy írod, minden második valami f*szág, amit amúgy naponta megkérdeznek egyébként is.


Ez a szintű butaság, tájékozatlanság, hülyeség, amit napi 20 kérdésben feltesznek itt, egy idő után már nem empátiát, hanem megbotránkozást vált ki az emberből, hogy minek akar gyereket vállalni aki ilyen hülye, ez az igazság.


Egyszerűen tényleg minden nap megkérdezik itt, hogy lehetnek-e terhesek, ha ez meg az meg amaz van, de van előttük nár 5 millió ilyen kérdés.

2023. jan. 20. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
69%

4-es, de hányszor kell leírni, hogy ne tesztelj menzesz előtt 2 héttel, nem vagy terhes, ha megjött és negatív a teszted, nem látunk beléd, stb., ezt hányszor kell elolvasnnia egy nőnek, mire felfogja, hogy nem terhes vagy nem tudhatjuk, az-e.


Van azért az a szint, ami már nem empátiát vált ki az emberből, meg amivel már pszichológushoz kell menni, nem gyakorin kérdezgeti.

2023. jan. 20. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
79%

Ez az összes kategóriára igaz, nem csak erre.

Tele van trollokkal. Szerintem az itt írók 50%-a borzasztó buta, 40%-a simán troll és csak a maradék 10% az, aki tényleg kérdezni/válaszolni/beszélgetni akar.

2023. jan. 20. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
67%
Én is így látom, ahogy leírod. Nagyon eluralkodott itt a putristyle.
2023. jan. 20. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
86%

Hát, én azért örülök, hogy takacszora-t, vagy a giggggg nevű felhasználót végleg eltüntették innen, mert ahogy zaklattak 1-1 felhasználót, privátban is, az valami beteges szint volt...


De ez egy általános jelenség itt, amiről írsz. Nem csak ebben a kategóriában, hanem az egész oldalon. Az anonimitás nagy "fegyver" egyeseknek, úgy érzik, hogy így bele lehet rúgni nyugodtan a másikba, le lehet vezetni az egésznapos feszkót.

2023. jan. 20. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
48%

6-os


Erre csak azt tudom mondani, hogy senkinek sem tartanak pisztolyt a fejéhez, nem muszáj válaszolni. Ne válaszolj rá, ha ennyire nehezedre esik. Ha pedig válaszolsz, azt tedd normális hangnemben. Ha buta valaki, ha nem. Nem is értem a párhuzamot.

De pl. belőled pont süt a jóindulatúság.

2023. jan. 20. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!