Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lányok, nektek nem hiányzik a...

Lányok, nektek nem hiányzik a "régi" gyakoris közeg ebben a kategóriában?

Figyelt kérdés

Többségében elvileg itt olyan nők vannak, akik szeretnének babát (néhány szakadt gumis, felvilágosulatlan tini kivételével). Én is látom, hogy minden második kérdés hülyeség, 5 nappal ovu után tünetek nézegetése, korai tesztelés, stb... De a napnál is világosabb, hogy együttérzésre, biztatásra, beszélgetésre, valamiféle kapcsolódásra vágyik az illető, nem is a konkrét kérdés megválaszolására. És annyi a negatív, bunkó komment, hogy engem néha ez bánt, és már nem is szívesen olvasom.

De ha 10-15 évvel ezelőtti ugyanilyen kérdésre bukkanok, csupa támogató válasz született, szorkolás, biztatás, jóindulat. Nem tudom, hogy van-e erre másik fórum, de ez is ilyen volt. És lehetne is ilyen. Vagy ti hogy vagytok ezzel?


2023. jan. 20. 10:42
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Olyan kérdéseket pl. hogy ezt vagy azt szabad-e terhesség alatt itt nem érdemes feltenni, mert arra rögtön ugranak. Meg egyébként is az a logika, hogy ha ő valamit megevett, megcsinált és túlélték, akkor azt lehet, túlparázzák az orvosok.
2023. jan. 21. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!